App Store Google Play

Музика та шум у громадських місцях: як штрафуватимуть за порушення тиші

28.05.2019 19:00
Музика та шум у громадських місцях: як штрафуватимуть за порушення тиші

У літній час патрульні фіксують збільшення викликів стосовно порушення тиші. Це зрозуміло адже частіше у дворах люди збираються компаніями, включають музику, і це може тривати аж до опівночі а то й більше. Також зрозуміло і те, що подібна поведінка порушує спокій оточуючих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наше місто.

"В кодексі про адміністративні порушення є відповідальність за порушення тиші. Зокрема, ст. 182 так і називається Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правовоих актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях", - розповіла прес-секретар патрульної поліції Людмила Копиленко.

Відповідне порушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від 5 до 15 НМДГ, а в свою чергу на суб’єктів господарської діяльності – від 15 до 30 НМДГ. В числах це буде від 85 до 255 гривень, і від 255 до 510 гривень.

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано такому адміністративному стягненню за такі ж порушення збільшують штраф від 255 до 510 грн із конфіскацією звукової апаратури, чи піротехнічних засобів, або інших предметів порушення тиші, а от на суб’єктів господарської діяльності від 850 до 2250 гривень.

"Що треба відзначити. Існує ст. 24 Закону України про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення від 24.02.1994 р. Згідно цього нормативно-правового акту, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни при здійснення будь-який видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення зобов’язані здійснювати заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів встановлених санітарними нормами", - додала вона.

Також вона зазначила, що у нічний час з 22 години до 8 годинку ранку забороняється гучний спів, викрики, гучна музика, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. Щодо ремонтних робіт, що супроводжуються шумом забороняється у робочі дні з 21 години до 8 години ранку, а у святкові та неробочі дні – цілодобово.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...