App Store Google Play

До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

28 Травня 14:20
До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

Сьогодні, 28 травня, у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся українсько-литовський бізнес-форум. На нього завітали представники регіональних Торгово-промислових палат, обласної та міської влади, українські бізнесмени та підприємці Литви. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

У Дніпрі такий бізнес-форум проходить вже вдруге. Під час першого - представники бізнесу обох країн уклали між собою відповідні договори, угоди, протоколи про наміри. Сьогоднішній форум - використовують вже як своєрідний маданчик для того, аби отримати більш тісні економічні стосунки та підняти бізнес-відносини на новий якісний рівень.

Загалом у заході взяли участь понад 60 підприємців бізнес-структур України. З литовської сторони на форум завітали інноваційні лідери у своїх регіонах.

"Ми сподіваємось, що співробітництво з лідируючими литовськими бізнес-компаніями дасть українському бізнесу певний поштовх, щоби вийти на ринок Європейського Союзу. Український потенціал дуже цінний у цьому плані", - зазначила віце-міністр економіки та інновацій Литовської Республіки Катерина Рояка.

За її словами Січеславщина цікава Литві саме своєю промисловістю.

"Не дивлячись на те, що Литва невелика країна, вона теж достатньо промислова. У нас п'ята частина всього ВВП виходить з промисловості. За 15 років у Євросоюзі ми накопичили досвід з трансформації промисловості, знаємо, як зробити її іноваційною", - прокоментувала  Катерина Рояка.

Результатом заходу мають стати нові інвестиційні програми та угоди з литовськими підприємцями.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся найкрупніший у країні регіональний економічний захід - Другий Міжнародний економічний форум-2018.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...