App Store Google Play

До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

28.05.2019 14:20
До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

Сьогодні, 28 травня, у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся українсько-литовський бізнес-форум. На нього завітали представники регіональних Торгово-промислових палат, обласної та міської влади, українські бізнесмени та підприємці Литви. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

У Дніпрі такий бізнес-форум проходить вже вдруге. Під час першого - представники бізнесу обох країн уклали між собою відповідні договори, угоди, протоколи про наміри. Сьогоднішній форум - використовують вже як своєрідний маданчик для того, аби отримати більш тісні економічні стосунки та підняти бізнес-відносини на новий якісний рівень.

Загалом у заході взяли участь понад 60 підприємців бізнес-структур України. З литовської сторони на форум завітали інноваційні лідери у своїх регіонах.

"Ми сподіваємось, що співробітництво з лідируючими литовськими бізнес-компаніями дасть українському бізнесу певний поштовх, щоби вийти на ринок Європейського Союзу. Український потенціал дуже цінний у цьому плані", - зазначила віце-міністр економіки та інновацій Литовської Республіки Катерина Рояка.

За її словами Січеславщина цікава Литві саме своєю промисловістю.

"Не дивлячись на те, що Литва невелика країна, вона теж достатньо промислова. У нас п'ята частина всього ВВП виходить з промисловості. За 15 років у Євросоюзі ми накопичили досвід з трансформації промисловості, знаємо, як зробити її іноваційною", - прокоментувала  Катерина Рояка.

Результатом заходу мають стати нові інвестиційні програми та угоди з литовськими підприємцями.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся найкрупніший у країні регіональний економічний захід - Другий Міжнародний економічний форум-2018.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...