App Store Google Play

До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

28.05.2019 14:20
До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

Сьогодні, 28 травня, у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся українсько-литовський бізнес-форум. На нього завітали представники регіональних Торгово-промислових палат, обласної та міської влади, українські бізнесмени та підприємці Литви. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

У Дніпрі такий бізнес-форум проходить вже вдруге. Під час першого - представники бізнесу обох країн уклали між собою відповідні договори, угоди, протоколи про наміри. Сьогоднішній форум - використовують вже як своєрідний маданчик для того, аби отримати більш тісні економічні стосунки та підняти бізнес-відносини на новий якісний рівень.

Загалом у заході взяли участь понад 60 підприємців бізнес-структур України. З литовської сторони на форум завітали інноваційні лідери у своїх регіонах.

"Ми сподіваємось, що співробітництво з лідируючими литовськими бізнес-компаніями дасть українському бізнесу певний поштовх, щоби вийти на ринок Європейського Союзу. Український потенціал дуже цінний у цьому плані", - зазначила віце-міністр економіки та інновацій Литовської Республіки Катерина Рояка.

За її словами Січеславщина цікава Литві саме своєю промисловістю.

"Не дивлячись на те, що Литва невелика країна, вона теж достатньо промислова. У нас п'ята частина всього ВВП виходить з промисловості. За 15 років у Євросоюзі ми накопичили досвід з трансформації промисловості, знаємо, як зробити її іноваційною", - прокоментувала  Катерина Рояка.

Результатом заходу мають стати нові інвестиційні програми та угоди з литовськими підприємцями.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся найкрупніший у країні регіональний економічний захід - Другий Міжнародний економічний форум-2018.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...