App Store Google Play

До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

28 Травня 14:20
До Дніпра на бізнес-форум завітали інноваційні лідери-підприємці Литви

Сьогодні, 28 травня, у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся українсько-литовський бізнес-форум. На нього завітали представники регіональних Торгово-промислових палат, обласної та міської влади, українські бізнесмени та підприємці Литви. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

У Дніпрі такий бізнес-форум проходить вже вдруге. Під час першого - представники бізнесу обох країн уклали між собою відповідні договори, угоди, протоколи про наміри. Сьогоднішній форум - використовують вже як своєрідний маданчик для того, аби отримати більш тісні економічні стосунки та підняти бізнес-відносини на новий якісний рівень.

Загалом у заході взяли участь понад 60 підприємців бізнес-структур України. З литовської сторони на форум завітали інноваційні лідери у своїх регіонах.

"Ми сподіваємось, що співробітництво з лідируючими литовськими бізнес-компаніями дасть українському бізнесу певний поштовх, щоби вийти на ринок Європейського Союзу. Український потенціал дуже цінний у цьому плані", - зазначила віце-міністр економіки та інновацій Литовської Республіки Катерина Рояка.

За її словами Січеславщина цікава Литві саме своєю промисловістю.

"Не дивлячись на те, що Литва невелика країна, вона теж достатньо промислова. У нас п'ята частина всього ВВП виходить з промисловості. За 15 років у Євросоюзі ми накопичили досвід з трансформації промисловості, знаємо, як зробити її іноваційною", - прокоментувала  Катерина Рояка.

Результатом заходу мають стати нові інвестиційні програми та угоди з литовськими підприємцями.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбувся найкрупніший у країні регіональний економічний захід - Другий Міжнародний економічний форум-2018.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...