App Store Google Play

ДніпроОДА продовжує реконструкцію Софіївської опорної школи

28.05.2019 13:40
ДніпроОДА продовжує реконструкцію Софіївської опорної школи

ДніпроОДА створює новітнє освітнє середовище для мешканців Софіївської громади. У розпалі – другий етап реконструкції місцевої опорної школи. Найменші учні вже навчаються в яскравих осучаснених класах – для них капітально відремонтували найстарішу будівлю закладу. Уроки фізкультури проходять на оновленому стадіоні. Наразі підрядники приводять до ладу основний корпус для старших школярів. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Докорінні зміни нині у понад 30 основних і опорних школах Дніпропетровщини. Все – за найсучаснішими стандартами. Енергоефективні будівлі, яскраві класи із новітнім обладнанням, зручні стадіони зі штучним покриттям. На заклад європейського зразка перетворюємо і Софіївську опорну школу. Після завершення реконструкції найстарішої будівлі та стадіону взялися за основний корпус», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Софіївську опорну школу реконструюють вперше за майже 90-річну історію. Найстаріший корпус зараз грає кольорами і ззовні, і всередині. Будівля утеплена, у класах – нові проектори та інтерактивні дошки. У дітлахів – величезне бажання отримувати знання, а у вчителів – працювати.

Новітній освітній простір для дітей Софіївської громади створює Дніпропетровська ОДА

«Я сам випускник цієї школи, – розповів вчитель історії Сергій Чувпило. – Ми завжди називали будівлю, де зараз навчаються початкові класи, старою, а тепер – новітньою. Тут просторі класи, зручні меблі. Діти тепер із задоволенням ходять на уроки».

Нині у розпалі – капремонт другого корпусу. Вже на фініші – термомодернізація фасаду. Кипить робота в основному крилі – відразу на трьох поверхах. Будівельники вже замінили комунікації, зробили стяжку підлоги, установили різнокольорові двері в кабінети. Зараз монтують стелю, шпаклюють стіни, кладуть плитку в санвузлах.

Уроки фізкультури проходять на оновленому стадіоні,..

«Такі глобальні перетворення стали можливі завдяки увазі, яку приділяє опорним закладам облдержадміністрація. Ми всі радіємо цим чудовим змінам і сподіваємося, що вже незабаром новою стане вся школа», – сказала директор Римма Тиркба.

Після завершення навчального року будівельники розпочнуть капремонт решти приміщень. Там зараз ще проходять уроки.

«Мені вже кортить сісти за новенькі парти, – розповіла учениця 7 класу Маша Кірнас. – Бачила, як зробили класи в іншому корпусі. Дуже сподобалося. Їх просто не впізнати! Здається, що це якась міська сучасна школа».

..а найменші учні навчаються в яскравих класах,..

На час реконструкції деякі класи перевели до оновленої будівлі.

«В цьому корпусі з’явилося багато чого нового. І інтер’єр яскравий, і сучасні проектори. Уроки стали набагато цікавішими, – розповів старшокласник Максим Білов. – Трохи заздрісно, що вже закінчую школу і не побачу всіх змін. Але бажаю, щоб молодші школярі насолоджувалися новими умовами і відчули турботу тих людей, які зробили для них таку красу».

Модерновий інтер’єр надихає на навчання

Згодом осучаснять і пришкільну територію. Замість порепаного асфальту покладуть зручну тротуарну плитку.

«Тут стало дуже гарно! Не хочеться покидати таку школу, але, на жаль, скоро вже випускний», – поділилася одинадцятикласниця Аня Бондаренко. 

В Софіївській школі – понад 700 учнів. Це мешканці Софіївки та 5 навколишніх сіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...