App Store Google Play

Для дошкільнят Кам’янського зводять «з нуля» оригінальний дитсадок у формі стільників

28 Травня 11:40
Для дошкільнят Кам’янського зводять «з нуля» оригінальний дитсадок у формі стільників

Просторі й теплі кімнати, яскравий фасад, оригінальна архітектура. У кам’янському мікрорайоні Романкове завершується будівництво сучасного дитсадка у вигляді бджолиних стільників. Там виховуватимуть 115 малюків. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«В різних куточках області реконструюємо та зводимо «з нуля» сучасні дитсадки. Усе, аби хлопці та дівчата могли виховуватись у якісних та комфортних умовах. Нині на Дніпропетровщині зводимо дитячі  садочки у Старих Кодаках, Покрові, Іларіоновому. Вже на фініші – будівництво дошкільного закладу у Кам’янському», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Яскрава будівля оригінальної архітектури зросла посеред Романкового. Батьки не натішаться – це перший у їхньому районі дитячий садочок. Раніше малюків доводилося возити до центру Кам’янського, або лишати вдома.

Вперше у мікрорайоні Кам’янського з’явиться дитячий садочок

 «До центру міста їхати далеко, а щодня з маленькою дитиною в маршрутках – взагалі нереально. Тому із нетерпінням чекаємо на відкриття садочка. Постійно з сином приходимо подивитися на будівництво. Трирічний Денис вже знає, що це його майбутній дитсадок», - поділилася місцева мешканка Алла Кобилько.

«І дорослі, і діти дуже чекають на відкриття дитсадка. Бо довгий час у нас взагалі не було дошкільного закладу. Після завершення будівництва зможемо  трохи розвантажити переповнені садочки Кам’янського», - сказав директор школи №27, поряд із якою зводять дитсадок, Роман Маслєнніков.

Двоповерховий дитсадок збудували за типовим проектом молодих дніпровських архітекторів – у формі бджолиних стільників. Акцент – на комфорті на енергоефективності.

 У просторих та світлих кімнатах малюкам буде комфортно та затишно

На даху вже змонтували конструкції під сонячні панелі – їх використовуватимуть як додаткове джерело електроенергії. Нині підрядники завершують облаштовувати внутрішні приміщення та приводять до ладу навколишню територію.

«Синочку чотири роки. Чекаємо на відкриття дитсадка у Романковому. Сказати, що ми у захваті – це нічого не сказати. Адже дитсадок – найвищого рівня, справжня мрія романківських батьків», - розповіла місцева мешканка Марина Небосенко.  

Загалом за чотири роки ДніпроОДА відкрила в області 60 дитсадків та створила близько 6 тисяч нових місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...