App Store Google Play

Дитсадок у Підгородному здобув престижну архітектурну премію

28 Травня 16:20
Дитсадок у Підгородному здобув престижну архітектурну премію

Дитячий садок у Підгородному здобув престижну архітектурну премію "Reset". За звання кращого соціального проекту разом з проектувальниками з Січеславщини змагалися архітектори та проектні групи з усієї країни. Про це сьогодні, 28 травня, під час пресконференції в ІА "Інформатор" повідомила головна інженерка-проектувальниця дитячого садка Катерина Мілько, передає Дніпроград.

Конкурс проводила асоціація об'єднаних територіальних громад. Головною метою заходу було знайти унікальні соціальні проекти, побудовані бюджетним коштом, які у подальшому могли б допомогти громадам створювати подібні об'єкти.

"Особливістю саме нашого проекту є його форма, архітектура, а також нетиповий інтер'єр і використані в ньому кольори. Хотілося відійти від стандартних шаблонних прямокутних форм будівель і дати можливість дітям знаходитись у затишному й комфортному середовищі", - прокоментувала Катерина Мілько.

Дитсадок побудували у формі бджолиних стільників. Новобудова складається з шести корпусів, які утеплили та «обшили» різнокольоровою фіброплиткою – вона пожежобезпечна. Облаштували дах і панорамні вікна. Поруч – звели котельню  на альтернативному паливі. Додатковим джерелом енергії для живлення садочка будуть сонячні панелі.

Родзинка дитсадка – внутрішнє подвір’я. Там облаштували підлогу з підігрівом. Під час холодів, снігу або дощу спрацьовуватимуть датчики і температура повітря підійматиметься. Таким чином діти зможуть тут грати у будь-яку пору року. 

Урочисте відкриття унікального дитячого садка для 115 місцевих дітей відбулося 22 жовтня минулого року.

Раніше повідомлялося, що дитсадок в Обухівці визнали найкращим об’єктом громадської архітектури. Крім того, завдяки цьому проекту архітектор Олексій Валентиров здобув престижну всеукраїнську премію Artspace.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...