App Store Google Play

Болючі спогади та сльози: вперше на екскурсії у Музеї АТО побували бійці 93 бригади

28.05.2019 08:00
Болючі спогади та сльози: вперше на екскурсії у Музеї АТО побували бійці 93 бригади

Болючі спогади та сльози: до дніпровського Музею АТО завітали солдати-строковики 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Для них провели екскурсію зовнішньою та внутрішньою експозиціями, показали оновлену діораму. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Холодноярці допомагають співробітникам музею проводити проект з патріотичного виховання школярів «Шляхами Героїв». Протягом двох років на цих екскурсіях побували понад 16 тисяч дітей з Січеславщини.

Як повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Фанигін, на знак вдячності солдатів-строковиків запросили запросили до Музею АТО. Тут увічнена пам’ять про їхню військову частину, бойових командирів та побратимів.

«Для нас було честю створити цей музей, аби кожного дня пам’ятати наших героїв», - прокоментував Юрій Фанигін.

Холодноярці побували на екскурсії вперше за роки існування музею. Після відвідування зовнішньої експозиції на бійців чекало знайомство із внутрішньою частиною закладу. Вона присвячена громадянському подвигу мешканців Січеславщини – військовим, волонтерам, журналістам, медикам та донорам.

«До болю знайома обстановка. У Залі пам’яті побачив світлини хлопців, разом з якими служили. Вони загинули», - прокоментував солдат 93 бригади Тимур Куценко.

Крім того, бійці побували у кінозалі, де одразу на чотирьох стінах транслюють документальний фільм про події на Донбасі та діораму «Битва за Дніпро».

Раніше повідомлялося, що холодноярці прибули у Конго для участі у миротворчій Місії ООН.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...