App Store Google Play

У Кривому Розі відкрилася легендарна "Veterano Pizza"

27 Травня 09:00
У Кривому Розі відкрилася легендарна "Veterano Pizza"

25 травня, на вул. Мистецька, 1 Кривого Року відбулося відкриття піцерії "Veterano Pizza КR". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 0564.

На відкритті легендарної піцерії до Кривого Рогу приїхав засновник Veterano Group Леонід Остальці. Він зазначив, що такого відкриття "Veterano Pizza" ще ніколи не було.

Також він підкреслив, що отримати франшизу піцерії Veterano Group дуже важко і отримує її 1 з 50, запитів багато, але отримують далеко не всі.

"Ми зараз в стані війни, але ми повинні продовжувати робити свою роботу - якщо ми на війні, то воювати, якщо ми знаходимося на громадянці, то ми повинні працювати, створювати робочі місця, займатися благодійністю. Це дуже важливо",  - зазначив він.

Леонід Остальці розповів, що існував стереотип, що ветерани АТО якісь "відбиті" на голову люди.

"Ми ходимо з гранатою в одній кишені і з пляшкою в іншій кишені і ми проти всіх. Дуже хотілося поборотися з цим стереотипом. Плюс, ми хотіли створити "місце для своїх". Тут буде комфортно абсолютно всім - і військовим, і цивільним", - додав Леонід.

Директор "Veterano Pizza Кривий Ріг" Олександр Овчаренко подякував усім, хто прийшов на відкриття і подякував тим, хто допомагав в реалізації цього проекту. Він розповів, що давно мріяв про відкриття ресторану і, побачивши Veterano Pizza в Києві зрозумів, що цей проект повністю збігається з його ідеологією та він хотів би відкрити таку ж піцерію в рідному Кривому Розі.

"Я зрозумів, що це треба робити обов'язково, тому що це - і підтримка бійців, які повертаються, це і адаптація, ми даємо їм роботу, ми надаємо їм знижки", - розповів Овчаренко.

В "Veterano Pizza Кривий Ріг" працюють як ветерани російсько-української війни, що воювали в різних підрозділах, батальйонах, так і люди, які не були в АТО.

У піцерії є ще одна соціальна складова - 10% від прибутку буде відраховуватися на допомогу сім'ям загиблих в АТО Героїв. 25 травня, всі виручені кошти пішли на допомогу сім'ям наших загиблих Героїв.

Ті, що прийшли на відкриття піцерії подякували Олександру Овчаренко за те, що тепер у Кривому Розі з'явилося таке місце, де можуть збиратися однодумці і де є важлива соціальна складова.

Піцерія офіційно почала працювати 26 травня з 11:00 до 22:00 за адресою: вул.Містецька, 11.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...