App Store Google Play

У Кривому Розі відкрилася легендарна "Veterano Pizza"

27.05.2019 09:00
У Кривому Розі відкрилася легендарна "Veterano Pizza"

25 травня, на вул. Мистецька, 1 Кривого Року відбулося відкриття піцерії "Veterano Pizza КR". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 0564.

На відкритті легендарної піцерії до Кривого Рогу приїхав засновник Veterano Group Леонід Остальці. Він зазначив, що такого відкриття "Veterano Pizza" ще ніколи не було.

Також він підкреслив, що отримати франшизу піцерії Veterano Group дуже важко і отримує її 1 з 50, запитів багато, але отримують далеко не всі.

"Ми зараз в стані війни, але ми повинні продовжувати робити свою роботу - якщо ми на війні, то воювати, якщо ми знаходимося на громадянці, то ми повинні працювати, створювати робочі місця, займатися благодійністю. Це дуже важливо",  - зазначив він.

Леонід Остальці розповів, що існував стереотип, що ветерани АТО якісь "відбиті" на голову люди.

"Ми ходимо з гранатою в одній кишені і з пляшкою в іншій кишені і ми проти всіх. Дуже хотілося поборотися з цим стереотипом. Плюс, ми хотіли створити "місце для своїх". Тут буде комфортно абсолютно всім - і військовим, і цивільним", - додав Леонід.

Директор "Veterano Pizza Кривий Ріг" Олександр Овчаренко подякував усім, хто прийшов на відкриття і подякував тим, хто допомагав в реалізації цього проекту. Він розповів, що давно мріяв про відкриття ресторану і, побачивши Veterano Pizza в Києві зрозумів, що цей проект повністю збігається з його ідеологією та він хотів би відкрити таку ж піцерію в рідному Кривому Розі.

"Я зрозумів, що це треба робити обов'язково, тому що це - і підтримка бійців, які повертаються, це і адаптація, ми даємо їм роботу, ми надаємо їм знижки", - розповів Овчаренко.

В "Veterano Pizza Кривий Ріг" працюють як ветерани російсько-української війни, що воювали в різних підрозділах, батальйонах, так і люди, які не були в АТО.

У піцерії є ще одна соціальна складова - 10% від прибутку буде відраховуватися на допомогу сім'ям загиблих в АТО Героїв. 25 травня, всі виручені кошти пішли на допомогу сім'ям наших загиблих Героїв.

Ті, що прийшли на відкриття піцерії подякували Олександру Овчаренко за те, що тепер у Кривому Розі з'явилося таке місце, де можуть збиратися однодумці і де є важлива соціальна складова.

Піцерія офіційно почала працювати 26 травня з 11:00 до 22:00 за адресою: вул.Містецька, 11.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...