App Store Google Play

Теплий фасад і яскравість: у Марганці реконструюють одну із шкіл

27.05.2019 12:30
Теплий фасад і яскравість: у Марганці реконструюють одну із шкіл

Раніше на цьому місці стояла сіра школа – тепер яскрава та з теплим фасадом. З комфортними умовами – майже 650 учнів школи №9 Марганця. Кажуть, щасливі тут навчатися. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Енергоефективність, яскраві та креативні дизайнерські рішення, сучасне обладнання, доступність. За такими принципами нового освітнього простору осучаснюємо навчальні заклади Дніпропетровщини. Новітній формат впроваджуємо у школі №9 Марганця. Наразі будівля вже «вбралася» в яскраві барви», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У школі замінили покрівлю та майже 150 вікон, провели гідроізоляцію цоколя, утеплили й пофарбували фасад.

 У Марганці...

«Школу заснували в 1986 році. За 30-річну історію – жодних ремонтних робіт. Комунікації були зношені, вікна не тримали тепло, а дах протікав, – розказав директор школи Олександр Бурлака. – Тепер про сіру монотонну будівлю тільки згадки. Зараз це сучасна школа, яка приваблює своїм кольорами». 

У фасаді школи превалює білий колір, а в міжвіконних отворах – зелений, рожевий, синій і жовтий. Учні називають простір мотивуючим. Переконані, це позитивно позначиться на їхній успішності. 

 ...гідроізолювали цоколь...

«Наша школа стала справжньою окрасою мікрорайону «Інститут». Вона, наче американська, – поділилася одинадцятикласниця Олександра Гасанова. – Прикро, що я вже випускаюся і не буду тут навчатися. Проте в моїй пам’яті вона залишиться ось такою, яскравою та сучасною». 

Зовнішні роботи – перший етап реконструкції 9-ї школи. Наступний – внутрішні. До них підрядники мають стати, коли учні підуть на літні канікули.

«Зовнішні зміни нам подобаються – тепер чекаємо на зміни внутрішні. Хочеться, щоб класи були обладнані за останнім словом техніки для плідного здобуття та вдосконалення знань», – вважає дев’ятикласниця Єва Балабекян. 

 Зовнішні роботи – перший етап реконструкції школи.Наступний – внутрішні.

Школа №9 – одна з найбільших в Марганці за кількістю учнів. У 25-ти класах навчаються майже 650 дітей.

«Позаду – перший етап реконструкції: зробили покрівлю, утеплили стіни, вставили енергозберігаючі вікна. Далі за проектом – внутрішні роботи. Дніпропетровська ОДА взяла на себе зобов’язання з розбудови малих міст регіону – і буде це продовжувати», – наголосив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. 

В Україні до 2030 року новий освітній простір повинні мати всі школи та дитсадки.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА модернізує ліцей у Покровському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...