App Store Google Play

На Січеславщині можна оформити водійське посвідчення та зареєструвати авто у ЦНАПі

27.05.2019 16:30
На Січеславщині можна оформити водійське посвідчення та зареєструвати авто у ЦНАПі

Зареєструвати автівку або оформити водійське посвідчення. Тепер це можна зробити у ЦНАПі. Унікальний сервіс запрацював у Кам’янському. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Адміністративні послуги – швидко, без черг і бюрократичних зволікань. Це пріоритети роботи ЦНАПів. На Дніпропетровщині шість десятків Центрів надання адмінпослуг та їхніх філій. У них доступні мешканцям до 200 різноманітних сервісів. Серед унікальних – оформлення водійських посвідчень та реєстрація транспорту. Таку послугу запустили у ЦНАПі регіону вперше», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Тепер отримати або обміняти посвідчення, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб можна у ЦНАПі Кам’янського.

«Водійська послуга» стала доступною завдяки договору про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС у Дніпропетровській області. 

Адміністратори Центру пройшли навчання та отримали доступ до Держреєстру транспортних засобів.

Для оформлення водійських посвідчень та техпаспортів придбали комплект обладнання. На послугу – 15-20 хвилин. Оплатити можна на місці – через термінал.

ЦНАП Кам’янського став другим в Україні, де запрацював такий сервіс. Пілотний – Київ. Незабаром аналогічні послуги з’являться у ЦНАПі Слобожанського.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині працюють вже 60 ЦНАПів та їхніх філій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...