App Store Google Play

До Дніпра завітала відома дослідниця Чорнобильської трагедії Галя Аккерман

27 Травня 20:30
До Дніпра завітала відома дослідниця Чорнобильської трагедії Галя Аккерман

27 травня у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася творча зустріч із французькою письменницею Галею Аккерман. Сьогодні відома дослідниця Чорнобильської трагедії презентувала дніпрянам свої попередні роботи та представила зовсім нову книгу "Безсмертний полк. Священна війна Путіна". Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Одна з робіт, з якою письменниця завітала до Дніпра, "Пройти крізь Чорнобиль" - підсумкова книга досліджень, написаних авторкою за 20 років роботи над даною темою.

"Один із аспектів, який мене у свій час вразив і додатково пробудив інтерес до даної тематики, це те, що Чорнобильська зона - своєрідний радянський заповідник. Прип'ять та Чорнобиль-2 - така собі радянська Помпея, застиглий зліпок радянської історії. У жодному місті такого більше немає", - зазначила Галя Аккерман.

Нове дослідження авторки “Безсмертний полк. Священна війна Путіна" -  це спроба проникнути у ментальний простір російської влади. Книга вийшла у цьому місяці у Франції. Перед цим протягом декількох років дослідниця спостерігала за тим, що відбувалося у медійному просторі Російської Федерації. У книзі вона розповідає шлях трансформації російських ЗМІ від журналістики до пропагандистської машини.

Також Галя Аккерман розповіла про свій майбутній проект, пов'язаний із забутим письменником родом з Кропивницького Яковом Брауном.

"Нам вдалося знайти його твори, а також газетні, літературні та політичні статті, відновити його біографію. Незабаром ми видамо його збережені твори, листи та повну бібліографію автора", - повідомила письменниця.

Раніше повідомлялося, що Дорж Бату презентував у Дніпрі другу частину пригодницької саги "Франческа".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...