App Store Google Play

До Дніпра завітала відома дослідниця Чорнобильської трагедії Галя Аккерман

27 Травня 20:30
До Дніпра завітала відома дослідниця Чорнобильської трагедії Галя Аккерман

27 травня у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася творча зустріч із французькою письменницею Галею Аккерман. Сьогодні відома дослідниця Чорнобильської трагедії презентувала дніпрянам свої попередні роботи та представила зовсім нову книгу "Безсмертний полк. Священна війна Путіна". Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Одна з робіт, з якою письменниця завітала до Дніпра, "Пройти крізь Чорнобиль" - підсумкова книга досліджень, написаних авторкою за 20 років роботи над даною темою.

"Один із аспектів, який мене у свій час вразив і додатково пробудив інтерес до даної тематики, це те, що Чорнобильська зона - своєрідний радянський заповідник. Прип'ять та Чорнобиль-2 - така собі радянська Помпея, застиглий зліпок радянської історії. У жодному місті такого більше немає", - зазначила Галя Аккерман.

Нове дослідження авторки “Безсмертний полк. Священна війна Путіна" -  це спроба проникнути у ментальний простір російської влади. Книга вийшла у цьому місяці у Франції. Перед цим протягом декількох років дослідниця спостерігала за тим, що відбувалося у медійному просторі Російської Федерації. У книзі вона розповідає шлях трансформації російських ЗМІ від журналістики до пропагандистської машини.

Також Галя Аккерман розповіла про свій майбутній проект, пов'язаний із забутим письменником родом з Кропивницького Яковом Брауном.

"Нам вдалося знайти його твори, а також газетні, літературні та політичні статті, відновити його біографію. Незабаром ми видамо його збережені твори, листи та повну бібліографію автора", - повідомила письменниця.

Раніше повідомлялося, що Дорж Бату презентував у Дніпрі другу частину пригодницької саги "Франческа".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...