App Store Google Play

До Дніпра завітала відома дослідниця Чорнобильської трагедії Галя Аккерман

27.05.2019 20:30
До Дніпра завітала відома дослідниця Чорнобильської трагедії Галя Аккерман

27 травня у стінах Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулася творча зустріч із французькою письменницею Галею Аккерман. Сьогодні відома дослідниця Чорнобильської трагедії презентувала дніпрянам свої попередні роботи та представила зовсім нову книгу "Безсмертний полк. Священна війна Путіна". Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Одна з робіт, з якою письменниця завітала до Дніпра, "Пройти крізь Чорнобиль" - підсумкова книга досліджень, написаних авторкою за 20 років роботи над даною темою.

"Один із аспектів, який мене у свій час вразив і додатково пробудив інтерес до даної тематики, це те, що Чорнобильська зона - своєрідний радянський заповідник. Прип'ять та Чорнобиль-2 - така собі радянська Помпея, застиглий зліпок радянської історії. У жодному місті такого більше немає", - зазначила Галя Аккерман.

Нове дослідження авторки “Безсмертний полк. Священна війна Путіна" -  це спроба проникнути у ментальний простір російської влади. Книга вийшла у цьому місяці у Франції. Перед цим протягом декількох років дослідниця спостерігала за тим, що відбувалося у медійному просторі Російської Федерації. У книзі вона розповідає шлях трансформації російських ЗМІ від журналістики до пропагандистської машини.

Також Галя Аккерман розповіла про свій майбутній проект, пов'язаний із забутим письменником родом з Кропивницького Яковом Брауном.

"Нам вдалося знайти його твори, а також газетні, літературні та політичні статті, відновити його біографію. Незабаром ми видамо його збережені твори, листи та повну бібліографію автора", - повідомила письменниця.

Раніше повідомлялося, що Дорж Бату презентував у Дніпрі другу частину пригодницької саги "Франческа".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...