App Store Google Play

Дітей з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру

27.05.2019 15:30
Дітей з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру

23 дитини з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру. Про це сьогодні, 27 травня, під час пресконференції в ІА "Інформатор" повідомила мати дитини з аутизмом, яка проходить реабілітацію у зазначеному закладі, Злата Мілюкова, передає Дніпроград.

За її словами, у червні 2017 року обласна влада запропонувала батькам, аби їхні діти проходити постійну реабілітацію на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Відбувалося це протягом двох років, утім, у березні цього року нове керівництво закладу заявило, що з 1 липня планує відрахувати цих дітей. Усе у зв'язку з тим, що не відбувається необхідна ротація.

"За два роки склад лише наших двох груп змінився: від нас пішло 40% дітей, прийшло - 45%. Станом на червень 60% дітей оновилися. Тобто необхідна ротація присутня", - прокоментувала мати дитини з аутизмом, яка також проходить реабілітацію у зазначеному закладі, Олена Карповська.

Вона також зазначила, що за два роки перебування у Центрі саме завдяки батькам та спеціалістам, які прийшли разом з дітьми, а також волонтерам, у Центрі змогли досягти успіху в області реабілітації.

"Наші діти потрапили у правильне середовище. Нині вони отримують ту реабілітацію, яка їм має надаватись. Подібного у місті та області немає. А зараз виходить, що наші діти опиняються на вулиці", - додала Олена Карповська.

У середу, 23 травня, батьки звернулися за допомогою до Департаменту соціальної політики області. Крім того, сьогодні із самого ранку батьки розносять необхідні листи в обласну адміністрацію та обласну раду.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі призупинили дію пільг для школярів на проїзд в автобусах та електротранспорті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...