App Store Google Play

Дітей з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру

27 Травня 15:30
Дітей з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру

23 дитини з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру. Про це сьогодні, 27 травня, під час пресконференції в ІА "Інформатор" повідомила мати дитини з аутизмом, яка проходить реабілітацію у зазначеному закладі, Злата Мілюкова, передає Дніпроград.

За її словами, у червні 2017 року обласна влада запропонувала батькам, аби їхні діти проходити постійну реабілітацію на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Відбувалося це протягом двох років, утім, у березні цього року нове керівництво закладу заявило, що з 1 липня планує відрахувати цих дітей. Усе у зв'язку з тим, що не відбувається необхідна ротація.

"За два роки склад лише наших двох груп змінився: від нас пішло 40% дітей, прийшло - 45%. Станом на червень 60% дітей оновилися. Тобто необхідна ротація присутня", - прокоментувала мати дитини з аутизмом, яка також проходить реабілітацію у зазначеному закладі, Олена Карповська.

Вона також зазначила, що за два роки перебування у Центрі саме завдяки батькам та спеціалістам, які прийшли разом з дітьми, а також волонтерам, у Центрі змогли досягти успіху в області реабілітації.

"Наші діти потрапили у правильне середовище. Нині вони отримують ту реабілітацію, яка їм має надаватись. Подібного у місті та області немає. А зараз виходить, що наші діти опиняються на вулиці", - додала Олена Карповська.

У середу, 23 травня, батьки звернулися за допомогою до Департаменту соціальної політики області. Крім того, сьогодні із самого ранку батьки розносять необхідні листи в обласну адміністрацію та обласну раду.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі призупинили дію пільг для школярів на проїзд в автобусах та електротранспорті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...