App Store Google Play

Дітей з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру

27 Травня 15:30
Дітей з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру

23 дитини з аутизмом планують відрахувати з єдиного у Січеславській області реабілітаційного центру. Про це сьогодні, 27 травня, під час пресконференції в ІА "Інформатор" повідомила мати дитини з аутизмом, яка проходить реабілітацію у зазначеному закладі, Злата Мілюкова, передає Дніпроград.

За її словами, у червні 2017 року обласна влада запропонувала батькам, аби їхні діти проходити постійну реабілітацію на базі Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Відбувалося це протягом двох років, утім, у березні цього року нове керівництво закладу заявило, що з 1 липня планує відрахувати цих дітей. Усе у зв'язку з тим, що не відбувається необхідна ротація.

"За два роки склад лише наших двох груп змінився: від нас пішло 40% дітей, прийшло - 45%. Станом на червень 60% дітей оновилися. Тобто необхідна ротація присутня", - прокоментувала мати дитини з аутизмом, яка також проходить реабілітацію у зазначеному закладі, Олена Карповська.

Вона також зазначила, що за два роки перебування у Центрі саме завдяки батькам та спеціалістам, які прийшли разом з дітьми, а також волонтерам, у Центрі змогли досягти успіху в області реабілітації.

"Наші діти потрапили у правильне середовище. Нині вони отримують ту реабілітацію, яка їм має надаватись. Подібного у місті та області немає. А зараз виходить, що наші діти опиняються на вулиці", - додала Олена Карповська.

У середу, 23 травня, батьки звернулися за допомогою до Департаменту соціальної політики області. Крім того, сьогодні із самого ранку батьки розносять необхідні листи в обласну адміністрацію та обласну раду.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі призупинили дію пільг для школярів на проїзд в автобусах та електротранспорті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...