App Store Google Play

Мільйони Департаменту гумполітики Дніпровської міської ради три роки ділять пов’язані підприємці

26 Травня 13:00
Мільйони Департаменту гумполітики Дніпровської міської ради три роки ділять пов’язані підприємці

Мільйони Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та підлеглого йому КП три роки ділять пов’язані підприємці. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на БюроUA.

Мова йде, зокрема, про ФОП Денис Васін і ФОП Андрій Шашко. Зазначається, що 31 січня Департамент провів тендер на поставку системи відеоконференцзв’язку для шкіл №72 і 143 і гімназії №1, а 25 лютого – на поставку системи відеоконференцзв’язку для шкіл №97, 132 і 134. В обох аукціонах брали участь вищезазначені ФОПи. В обох - виграв ФОП Денис Васін.

Загалом Васін виграв сім торгів Департаменту на поставку фототехніки, мікрофонів, мультимедійного обладнання та систем відеоконференцзв’язку на 2,39 млн грн. У трьох тендерах з семи конкуренцію йому становив Андрій Шашко, який не скидав ціну під час аукціонів. Ще в 38 тендерах Департаменту Денис Васін виступав учасником, судячи з усього, просто допомагаючи переможцям. 19 тендерів з 38 Васін розіграв з ТОВ Виробнича фірма «Сервіс». На всіх аукціонах переможцем було визнано ВФ «Сервіс», Васін виграти навіть не намагався.

Шашко та Департамент гуманітарної політики уклали 5 договорів на суму 1,99 млн грн. Ще один договір (на поставку вогнегасників) на 450 тис грн. підприємець уклав з підлеглим Департаменту КП «Безпечне та інноваційна освіта». Шашко пов’язаний з ВФ «Сервіс» і ТОВ «Сервіс Протекшн Сістемс» загальними номерами телефону. «Сервіс Протекшн Сістемс» розіграли між собою 14 тендерів Департаменту, Шашко і ВФ «Сервіс» – 19 тендерів. Ще в одному тендері конкуренцію Шашко і «Сервіс» склав ФОП Віталій Ревуненко – син співвласника ВФ «Сервіс» Вадима Ревуненка.

ВФ «Сервіс» уклало з Департаментом 102 договору на 50,76 млн грн., з підлеглим Департаменту КП «Безпечна і інноваційна освіта» на чолі з Андрієм Калашниковим – 18 договорів на 21,24 млн грн, який у декларації за 2017 р. вказав, що отримував заробітну плату в у вищезазначеному ФОП Денис Васін Денис і ПП Соколенко Віталій Олегович. Після того, як Калашников очолив КП, Васін став навідуватися до свого екс-співробітника як учасник торгів.

Віталій Ревуненко отримав 9 підрядів на 2,40 млн грн. від Департаменту гуманітарної політики. Віталій Ревуненко і керівник КП «Безпечне та інноваційна освіта» Калашников виявились кращими друзями. Не так давно в Дніпровській міськраді відбулася презентація роботи Ситуаційного центру по його взаємодії зі школами Дніпра. Презентацію проводив Калашников. На захід він приїхав з Віталієм Ревуненком.

Раніше повідомлялося, що комунальники під хибним приводом віддали 1,5 мільйона на проектування програмісту без досвіду роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...