App Store Google Play

Як пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради, - думка експертів

25.05.2019 15:45
Як пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради, - думка експертів

Вчора, 24 травня, в Україні офіційно стартувала виборча кампанія на дострокових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня. Кампанія розпочинається наступного дня після публікації указу Володимира Зеленського про вибори і буде надзвичайно швидкою - лише 58 днів. Про це під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповіли місцеві експерти з політології, передає Дніпроград.

Відучора кандидати у народні депутати можуть подавати документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії. Розпочинати агітацію можна наступного дня після офіційної реєстрації Центрвиборчкомом.

За словами політолога Андрія Клячина, наступна передвиборча кампанія буде короткою. Це означає, що в технологіях акцент зроблять на тактику.  Враховуючи мажоритарний аспект або відкриті списки, більшість кандидатів почнуть говорити про старі заслуги чи намагатимуться приєднатися до політичних партій.

Ще одним фактором буде те, чи встигнуть мажоритарники поєднати партійні кампанії та кампанії в округах. Якщо таке вдасться – кампанія буде успішною.

«Також на результати виборів може вплинути те, що вибори будуть проходити влітку. Тому що частина електорату поїде у відпустки, а залишаться лише ті, хто готові підтримати та захистити свій вибір», - зазначив експерт з масових комунікацій Андрій Нелюбов.

На його думку, до парламенту пройде партійний проект «Слуга народу», набравши близько 30%, та «Батьківщина» з 10 %. Також пройде «Голос», ледве подолавши бар’єр у 5%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...