App Store Google Play

Як пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради, - думка експертів

25.05.2019 15:45
Як пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради, - думка експертів

Вчора, 24 травня, в Україні офіційно стартувала виборча кампанія на дострокових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня. Кампанія розпочинається наступного дня після публікації указу Володимира Зеленського про вибори і буде надзвичайно швидкою - лише 58 днів. Про це під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповіли місцеві експерти з політології, передає Дніпроград.

Відучора кандидати у народні депутати можуть подавати документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії. Розпочинати агітацію можна наступного дня після офіційної реєстрації Центрвиборчкомом.

За словами політолога Андрія Клячина, наступна передвиборча кампанія буде короткою. Це означає, що в технологіях акцент зроблять на тактику.  Враховуючи мажоритарний аспект або відкриті списки, більшість кандидатів почнуть говорити про старі заслуги чи намагатимуться приєднатися до політичних партій.

Ще одним фактором буде те, чи встигнуть мажоритарники поєднати партійні кампанії та кампанії в округах. Якщо таке вдасться – кампанія буде успішною.

«Також на результати виборів може вплинути те, що вибори будуть проходити влітку. Тому що частина електорату поїде у відпустки, а залишаться лише ті, хто готові підтримати та захистити свій вибір», - зазначив експерт з масових комунікацій Андрій Нелюбов.

На його думку, до парламенту пройде партійний проект «Слуга народу», набравши близько 30%, та «Батьківщина» з 10 %. Також пройде «Голос», ледве подолавши бар’єр у 5%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...