App Store Google Play

Як пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради, - думка експертів

25 Травня 15:45
Як пройдуть дострокові вибори до Верховної Ради, - думка експертів

Вчора, 24 травня, в Україні офіційно стартувала виборча кампанія на дострокових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня. Кампанія розпочинається наступного дня після публікації указу Володимира Зеленського про вибори і буде надзвичайно швидкою - лише 58 днів. Про це під час прес-конференції в ІА «Інформатор» розповіли місцеві експерти з політології, передає Дніпроград.

Відучора кандидати у народні депутати можуть подавати документи для реєстрації до Центральної виборчої комісії. Розпочинати агітацію можна наступного дня після офіційної реєстрації Центрвиборчкомом.

За словами політолога Андрія Клячина, наступна передвиборча кампанія буде короткою. Це означає, що в технологіях акцент зроблять на тактику.  Враховуючи мажоритарний аспект або відкриті списки, більшість кандидатів почнуть говорити про старі заслуги чи намагатимуться приєднатися до політичних партій.

Ще одним фактором буде те, чи встигнуть мажоритарники поєднати партійні кампанії та кампанії в округах. Якщо таке вдасться – кампанія буде успішною.

«Також на результати виборів може вплинути те, що вибори будуть проходити влітку. Тому що частина електорату поїде у відпустки, а залишаться лише ті, хто готові підтримати та захистити свій вибір», - зазначив експерт з масових комунікацій Андрій Нелюбов.

На його думку, до парламенту пройде партійний проект «Слуга народу», набравши близько 30%, та «Батьківщина» з 10 %. Також пройде «Голос», ледве подолавши бар’єр у 5%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...