App Store Google Play

Нафтогаз стягнув із Дніпропетровськгазу 6,2 мільйона боргу

25.05.2019 17:15
Нафтогаз стягнув із Дніпропетровськгазу 6,2 мільйона боргу

НАК "Нафтогаз України" стягнула з АТ «Дніпропетровськгаз» 6,2 млн грн у рахунок погашення боргу за газ, придбаний підприємством для виробничо-технологічних витрат та нормованих втрат в 2013 році. Загальна сума боргу підприємства перевищує 362 млн гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Нафтогазу.

"НАК «Нафтогаз України» на виконання рішення суду стягнула з АТ «Дніпропетровськгаз» 6,2 млн грн в рахунок погашення боргу за газ, придбаний підприємством для виробничо-технологічних витрат та нормованих втрат у 2013 році. Загальний борг, що підлягає стягненню з Дніпропетровськгазу в рамках справи №904/4470/16 та підтверджений судовими інстанціями всіх рівнів, складає 362,2 млн грн", - ідеться у повідомленні.

Нафтогаз заявляє, що Дніпропетровськгаз усіляко ухиляється від сплати боргу, "незважаючи на те, що рішення на користь Нафтогазу в рамках цієї справи судом першої інстанції ухвалене в 2016 році, а Верховний суд поставив крапку в її розгляді ще в квітні 2018 року".

У липні 2018 року Дніпропетровськгаз виклопотав судове рішення про відтермінування виплати боргу до квітня 2019 року. Пізніше компанія намагалася оформити ще одне відтермінування виплати на рік, проте його зрештою скасував апеляційний суд.

"Наразі немає жодних юридичних застережень щодо стягнення боргу Дніпропетровськгазу. Виконання судових рішень критично важливе для безпеки газопостачання українських споживачів", - заявляють у НАК.

Прес-служба пояснює, що борги Дніпропетровськгазу та інших газорозподільних підприємств ускладнюють накопичення газу в підземних сховищах та підготовку до опалювального сезону, ставлять під загрозу стабільне функціонування підприємств Групи Нафтогаз.

Зокрема, борги газорозподільних підприємств та теплокомуненерго перед оператором ГТС України – АТ «Укртрансгаз» – сягнули критичного розміру: на кінець лютого вони становили 38,6 млрд грн та продовжують стрімко зростати, підсумували у Нафтогазі.

Теги: газ, борг

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...