App Store Google Play

Нафтогаз стягнув із Дніпропетровськгазу 6,2 мільйона боргу

25 Травня 17:15
Нафтогаз стягнув із Дніпропетровськгазу 6,2 мільйона боргу

НАК "Нафтогаз України" стягнула з АТ «Дніпропетровськгаз» 6,2 млн грн у рахунок погашення боргу за газ, придбаний підприємством для виробничо-технологічних витрат та нормованих втрат в 2013 році. Загальна сума боргу підприємства перевищує 362 млн гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Нафтогазу.

"НАК «Нафтогаз України» на виконання рішення суду стягнула з АТ «Дніпропетровськгаз» 6,2 млн грн в рахунок погашення боргу за газ, придбаний підприємством для виробничо-технологічних витрат та нормованих втрат у 2013 році. Загальний борг, що підлягає стягненню з Дніпропетровськгазу в рамках справи №904/4470/16 та підтверджений судовими інстанціями всіх рівнів, складає 362,2 млн грн", - ідеться у повідомленні.

Нафтогаз заявляє, що Дніпропетровськгаз усіляко ухиляється від сплати боргу, "незважаючи на те, що рішення на користь Нафтогазу в рамках цієї справи судом першої інстанції ухвалене в 2016 році, а Верховний суд поставив крапку в її розгляді ще в квітні 2018 року".

У липні 2018 року Дніпропетровськгаз виклопотав судове рішення про відтермінування виплати боргу до квітня 2019 року. Пізніше компанія намагалася оформити ще одне відтермінування виплати на рік, проте його зрештою скасував апеляційний суд.

"Наразі немає жодних юридичних застережень щодо стягнення боргу Дніпропетровськгазу. Виконання судових рішень критично важливе для безпеки газопостачання українських споживачів", - заявляють у НАК.

Прес-служба пояснює, що борги Дніпропетровськгазу та інших газорозподільних підприємств ускладнюють накопичення газу в підземних сховищах та підготовку до опалювального сезону, ставлять під загрозу стабільне функціонування підприємств Групи Нафтогаз.

Зокрема, борги газорозподільних підприємств та теплокомуненерго перед оператором ГТС України – АТ «Укртрансгаз» – сягнули критичного розміру: на кінець лютого вони становили 38,6 млрд грн та продовжують стрімко зростати, підсумували у Нафтогазі.

Теги: газ, борг

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...