App Store Google Play

Яскраво-жовтий фасад, затишні класи та сучасне обладнання: ДніпроОДА модернізує ліцей у Покровському

24.05.2019 16:00
Яскраво-жовтий фасад, затишні класи та сучасне обладнання: ДніпроОДА модернізує ліцей у Покровському

Дніпропетровська ОДА модернізує ліцей  у Покровському. Навчальний заклад оновлюють ззовні та всередині. Вже замінені вікна та двері, на фініші – обшивка фасаду. Згодом - встановлять сучасне обладнання та меблі. Комфортний освітній простір створюють для понад 700 дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У школах Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Прагнемо, аби кожна дитина отримувала знання у комфортних умовах. Оновлюємо все – від вікон та комунікацій – до парт,  стільців та комп’ютерів, - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Реконструюємо і ліцей в Покровському».

Покровський ліцей – найбільший навчальний заклад у громаді. Освіту там отримують понад 700 дітей із чотирьох населених пунктів. 

Дніпропетровська ОДА модернізує ліцей у Покровському

«У нас є автобус, щоранку діти під’їжджають на заняття. Заклад опорний, а тому якість навчання у ньому має бути взірцем для всіх. Проте понад 40 років два наші корпуси не бачили капітального ремонту. Радіємо, що нині є можливість «підтягнути» ліцей до сучасних стандартів», - сказала директор Покровського ліцею Людмила Каліберда. 

Модернізація ліцею розпочалась восени 2018 року. Підрядники замінили вікна та двері, облаштували дах, стали до обшивки фасаду – він тепер буде енергозберігаючим і яскравим.

Зробили стяжку

«Зовні школа набуває яскраво-жовтого забарвлення. Це цікавий дизайнерський підхід. Має солідний вигляд. З нетерпінням очікуємо, коли розпочнеться оновлення класів», - сказала вчитель зарубіжної літератури Покровського ліцею Людмила Соломка.

Киплять роботи у корпусі позакласного навчання – там будуть гуртки, проводитимуть заняття з праці та хореографії. Підрядники вже замінили комунікації, зробили стяжку, обшивають стіни гіпсокартоном, шпаклюють.  

«Я дуже рада, що наша школа відновлюється, набирається сил. Я думаю вона ще зустріне не одне покоління дітей», – сказала учениця 9 класу Покровського ліцею Софія Нечипуренко. 

 У закладі облаштують медіатеку і ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей

«Надзвичайно щаслива, що школу реконструюють. У мене є два молодші брати і вони навчатимуться вже в оновлених класах. Це супер», – сказала учениця 11 класу Покровського ліцею Таісія Зимовцева. 

У закладі облаштують медіатеку і ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...