App Store Google Play

Яскраво-жовтий фасад, затишні класи та сучасне обладнання: ДніпроОДА модернізує ліцей у Покровському

24 Травня 16:00
Яскраво-жовтий фасад, затишні класи та сучасне обладнання: ДніпроОДА модернізує ліцей у Покровському

Дніпропетровська ОДА модернізує ліцей  у Покровському. Навчальний заклад оновлюють ззовні та всередині. Вже замінені вікна та двері, на фініші – обшивка фасаду. Згодом - встановлять сучасне обладнання та меблі. Комфортний освітній простір створюють для понад 700 дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У школах Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Прагнемо, аби кожна дитина отримувала знання у комфортних умовах. Оновлюємо все – від вікон та комунікацій – до парт,  стільців та комп’ютерів, - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Реконструюємо і ліцей в Покровському».

Покровський ліцей – найбільший навчальний заклад у громаді. Освіту там отримують понад 700 дітей із чотирьох населених пунктів. 

Дніпропетровська ОДА модернізує ліцей у Покровському

«У нас є автобус, щоранку діти під’їжджають на заняття. Заклад опорний, а тому якість навчання у ньому має бути взірцем для всіх. Проте понад 40 років два наші корпуси не бачили капітального ремонту. Радіємо, що нині є можливість «підтягнути» ліцей до сучасних стандартів», - сказала директор Покровського ліцею Людмила Каліберда. 

Модернізація ліцею розпочалась восени 2018 року. Підрядники замінили вікна та двері, облаштували дах, стали до обшивки фасаду – він тепер буде енергозберігаючим і яскравим.

Зробили стяжку

«Зовні школа набуває яскраво-жовтого забарвлення. Це цікавий дизайнерський підхід. Має солідний вигляд. З нетерпінням очікуємо, коли розпочнеться оновлення класів», - сказала вчитель зарубіжної літератури Покровського ліцею Людмила Соломка.

Киплять роботи у корпусі позакласного навчання – там будуть гуртки, проводитимуть заняття з праці та хореографії. Підрядники вже замінили комунікації, зробили стяжку, обшивають стіни гіпсокартоном, шпаклюють.  

«Я дуже рада, що наша школа відновлюється, набирається сил. Я думаю вона ще зустріне не одне покоління дітей», – сказала учениця 9 класу Покровського ліцею Софія Нечипуренко. 

 У закладі облаштують медіатеку і ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей

«Надзвичайно щаслива, що школу реконструюють. У мене є два молодші брати і вони навчатимуться вже в оновлених класах. Це супер», – сказала учениця 11 класу Покровського ліцею Таісія Зимовцева. 

У закладі облаштують медіатеку і ресурсну кімнату для розвитку особливих дітей.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...