App Store Google Play

Реванш не пройде, а Україна переможе, - Денисенко

24 Травня 17:30
Реванш не пройде, а Україна переможе, - Денисенко

Рейдерське захоплення держави і обнуління її національних основ нині відбувається швидше і цинічніше, ніж за часи правління Януковича. Про це сьогодні, 24 травня, заявив народний депутат України Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Парламентар зазначив, що мова йде про референдум про капітуляцію перед Росією, порушення закону про люстрацію, повернення втікачів-регіоналів, а також призначення на вищі державні посади бізнес-партнерів нового гаранта.

"Попутники революції перетворилися на попутників контреволюції та головних союзників Кремля. Зараз вістря їхньої атаки спрямоване на парламент, задача - узурпація влади, встановлення олігархічної диктатури та ліквідація національно-патріотичних сил, які стоять на заваді остаточній приватизації України", - прокоментував Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, дуже скоро питання "бути чи не бути Україні" постане руба, так само, як у 2012-2013 роках.

"І всі ми, українці, незалежно хто за кого голосував, маємо об‘єднатися, щоби бути готовими прийняти виклик третього Майдану та захистити Україну. Особисто я не маю сумніву - реванш не пройде, а Україна - переможе!", - підсумував Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що петиція за відставку Зеленського з рекордною швидкістю набрала необхідну кількість голосів. Втім, керівник АП назвав волевиявлення громадян через петицію "можливо смішним жартом".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...