App Store Google Play

Реванш не пройде, а Україна переможе, - Денисенко

24 Травня 17:30
Реванш не пройде, а Україна переможе, - Денисенко

Рейдерське захоплення держави і обнуління її національних основ нині відбувається швидше і цинічніше, ніж за часи правління Януковича. Про це сьогодні, 24 травня, заявив народний депутат України Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Парламентар зазначив, що мова йде про референдум про капітуляцію перед Росією, порушення закону про люстрацію, повернення втікачів-регіоналів, а також призначення на вищі державні посади бізнес-партнерів нового гаранта.

"Попутники революції перетворилися на попутників контреволюції та головних союзників Кремля. Зараз вістря їхньої атаки спрямоване на парламент, задача - узурпація влади, встановлення олігархічної диктатури та ліквідація національно-патріотичних сил, які стоять на заваді остаточній приватизації України", - прокоментував Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, дуже скоро питання "бути чи не бути Україні" постане руба, так само, як у 2012-2013 роках.

"І всі ми, українці, незалежно хто за кого голосував, маємо об‘єднатися, щоби бути готовими прийняти виклик третього Майдану та захистити Україну. Особисто я не маю сумніву - реванш не пройде, а Україна - переможе!", - підсумував Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що петиція за відставку Зеленського з рекордною швидкістю набрала необхідну кількість голосів. Втім, керівник АП назвав волевиявлення громадян через петицію "можливо смішним жартом".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...