App Store Google Play

Реванш не пройде, а Україна переможе, - Денисенко

24.05.2019 17:30
Реванш не пройде, а Україна переможе, - Денисенко

Рейдерське захоплення держави і обнуління її національних основ нині відбувається швидше і цинічніше, ніж за часи правління Януковича. Про це сьогодні, 24 травня, заявив народний депутат України Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Парламентар зазначив, що мова йде про референдум про капітуляцію перед Росією, порушення закону про люстрацію, повернення втікачів-регіоналів, а також призначення на вищі державні посади бізнес-партнерів нового гаранта.

"Попутники революції перетворилися на попутників контреволюції та головних союзників Кремля. Зараз вістря їхньої атаки спрямоване на парламент, задача - узурпація влади, встановлення олігархічної диктатури та ліквідація національно-патріотичних сил, які стоять на заваді остаточній приватизації України", - прокоментував Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, дуже скоро питання "бути чи не бути Україні" постане руба, так само, як у 2012-2013 роках.

"І всі ми, українці, незалежно хто за кого голосував, маємо об‘єднатися, щоби бути готовими прийняти виклик третього Майдану та захистити Україну. Особисто я не маю сумніву - реванш не пройде, а Україна - переможе!", - підсумував Андрій Денисенко.

Раніше повідомлялося, що петиція за відставку Зеленського з рекордною швидкістю набрала необхідну кількість голосів. Втім, керівник АП назвав волевиявлення громадян через петицію "можливо смішним жартом".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...