App Store Google Play

На Січеславщині стартував проект для підлітків про особливості інтимних стосунків

24 Травня 08:00
На Січеславщині стартував проект для підлітків про особливості інтимних стосунків

На Січеславщині стартував проект «ПОВАГА.ЛЮБОВ.СЕКС: Сексуальна просвіта для підлітків», під час якого підлітки дізнаються, як будувати майбутню здорову сім’ю, про існування стереотипів у сім’ях, а також про фізіологію, перші статеві стосунки та контрацепцію. Про це під час прес-конференції у медіахолдингу "Відкритий" розповіли авторки проекту, передає Дніпроград.

Історія створення проекту починається з 2014 року, коли Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації почав співпрацювати з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за програмою профілактики ВІЛ/СНІДУ у навчальних закладах серед підлітків та викладачів.

"У рамках даної програми ми мали змогу відвідати Німеччину і познайомитися з системою роботи місцевих навчальних закладів. Саме там ми побачили систему сексуального виховання дітей та підлітків безпосередньо у школах. Коли повернулися додому і проаналізували ситуацію в нашій країні, то з’явилося бажання створити проект, спрямований на сексуальну просвіту українських дітей", — розповіла начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки ДніпроОДА Любов Кравченко.

За її словами, за півтора роки департамент сформував пілотну групу тренерів із усієї області, які пройшли підготовку за німецькою методикою з питань впровадження сексуальної просвіти дітей та підлітків. Окрім цього, вони розробили курс, який складається з 15 занять, кожне з яких триває 90 хвилин. Розрахований він на дітей віком від 12 до 18 років. Після підготовки тренерів вони обрали 20 пілотних шкіл по області, де провели лекції та тренінги. 

Побачивши необхідність подальшого впровадження курсу у навчальних закладах, на базі Дніпровської академії неперервної освіти була створена навчально-методична лабораторія здоров’язберігаючих технологій.

«Ми розробили методичний посібник із підготовки спеціалістів сексуальної просвіти. Під час курсу учасники розглядають поняття репродуктивних прав, емоційно безпечного сексу, питання сексуальної та гендерної ідентичності.  У курсі йде мова про те, як захистити себе під час статевого акту та відповідально ставитися до інших», — зазначила  завідувачка навчально-методичної лабораторії здоров’язберігаючих технологій Дніпровської академії неперервної освіти Ірина Кобзєва.

Заняття проходять у змішаних групах, в яких від 13 до 18 учасників. 

На сьогодні вже є 87 тренерів, а курс прослухали вже 1300 підлітків. Заняття безкоштовні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...