App Store Google Play

На Січеславщині реконструювали ще один спортивний об’єкт

24.05.2019 13:00
На Січеславщині реконструювали ще один спортивний об’єкт

25-метровий басейн на чотири доріжки, сучасна система очищення води, комфортні роздягальні та душові з «теплою» підлогою. На Січеславщині реконструювали ще один спортивний об’єкт – басейн Кам’янського академічного ліцею №15. Там вже займаються плаванням понад 800 вихованців закладу та діти з навколишніх районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Один з наших пріоритетів – створення на Дніпропетровщині сучасної спортивної інфраструктури. Реконструюємо та будуємо «з нуля» басейни, майданчики і стадіони, створюючи сучасні спортивні комплекси. Один з таких тепер є у Кам’янському. Майже 30 років у басейні академічного ліцею №15 займалися плаванням діти. Але за роки роботи він застарів. Після реконструкції це один з кращих спортоб’єктів міста», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Басейн Кам’янського академічного ліцею №15

Друге життя закладу подарувала ДніпроОДА. У басейні замінили обладнання, оновили кахлі, відремонтували роздягальні та душові. Для контролю за чистотою та якістю води – встановили ультрафіолетові лампи та сучасний прилад для автоматичного знезараження. Щоночі  дно та стінки басейну чистить спеціальний робот-пилосос.

«Старий басейн давно потребував капітального ремонту. Тепер він  –  один із найкращих у місті. Басейн користується великим попитом, тут завжди багато відвідувачів. Помітила, що і учні стали краще ходити на заняття, і уроки проходять набагато ефективніше, бо дітям дуже подобається тут плавати», - поділилася вчитель з плавання Марина Савченко.

Басейн Кам’янського академічного ліцею №15

У відремонтованому басейні вже займаються близько 800 учнів ліцею. А ще – школярі з навколишніх мікрорайонів міста. Крім уроків фізкультури, тут проходять заняття з лікувального, спортивного та сімейного плавання.  

«У нас багато гуртків та секцій. Нещодавно започаткували сімейне плавання. Діти разом з батьками можуть приходити та тренуватися», - розповіла директор ліцею №15 Лариса Ніколаєнко.

Тренуються юні спортсмени не лише у басейні, а й на суші. Спеціально для цього на другому поверсі обладнали так звану залу сухого плавання. Там – шведська стінка й тренажери, на яких діти можуть виконувати спеціальний вправи для плавців.

Для дітей – великий 25-метровий басейн на 4 доріжки

«Спочатку ми займалися у старому басейні, а поки тривав ремонт, їздили до іншої школи. Дуже чекав, коли знову зможемо плавати тут, у ліцеї. Тепер це найкращий басейн нашого міста», - сказав учень 5 класу ліцею №15 Сергій Ковалко.

Загалом Дніпропетровська ОДА реконструює в області близько 30 спортивних об’єктів.

Раніше повідомлялося, що у селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...