App Store Google Play

На Січеславщині реконструювали ще один спортивний об’єкт

24 Травня 13:00
На Січеславщині реконструювали ще один спортивний об’єкт

25-метровий басейн на чотири доріжки, сучасна система очищення води, комфортні роздягальні та душові з «теплою» підлогою. На Січеславщині реконструювали ще один спортивний об’єкт – басейн Кам’янського академічного ліцею №15. Там вже займаються плаванням понад 800 вихованців закладу та діти з навколишніх районів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Один з наших пріоритетів – створення на Дніпропетровщині сучасної спортивної інфраструктури. Реконструюємо та будуємо «з нуля» басейни, майданчики і стадіони, створюючи сучасні спортивні комплекси. Один з таких тепер є у Кам’янському. Майже 30 років у басейні академічного ліцею №15 займалися плаванням діти. Але за роки роботи він застарів. Після реконструкції це один з кращих спортоб’єктів міста», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Басейн Кам’янського академічного ліцею №15

Друге життя закладу подарувала ДніпроОДА. У басейні замінили обладнання, оновили кахлі, відремонтували роздягальні та душові. Для контролю за чистотою та якістю води – встановили ультрафіолетові лампи та сучасний прилад для автоматичного знезараження. Щоночі  дно та стінки басейну чистить спеціальний робот-пилосос.

«Старий басейн давно потребував капітального ремонту. Тепер він  –  один із найкращих у місті. Басейн користується великим попитом, тут завжди багато відвідувачів. Помітила, що і учні стали краще ходити на заняття, і уроки проходять набагато ефективніше, бо дітям дуже подобається тут плавати», - поділилася вчитель з плавання Марина Савченко.

Басейн Кам’янського академічного ліцею №15

У відремонтованому басейні вже займаються близько 800 учнів ліцею. А ще – школярі з навколишніх мікрорайонів міста. Крім уроків фізкультури, тут проходять заняття з лікувального, спортивного та сімейного плавання.  

«У нас багато гуртків та секцій. Нещодавно започаткували сімейне плавання. Діти разом з батьками можуть приходити та тренуватися», - розповіла директор ліцею №15 Лариса Ніколаєнко.

Тренуються юні спортсмени не лише у басейні, а й на суші. Спеціально для цього на другому поверсі обладнали так звану залу сухого плавання. Там – шведська стінка й тренажери, на яких діти можуть виконувати спеціальний вправи для плавців.

Для дітей – великий 25-метровий басейн на 4 доріжки

«Спочатку ми займалися у старому басейні, а поки тривав ремонт, їздили до іншої школи. Дуже чекав, коли знову зможемо плавати тут, у ліцеї. Тепер це найкращий басейн нашого міста», - сказав учень 5 класу ліцею №15 Сергій Ковалко.

Загалом Дніпропетровська ОДА реконструює в області близько 30 спортивних об’єктів.

Раніше повідомлялося, що у селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...