App Store Google Play

Ані відслідковування транспорту за GPS, ані монетизації пільг у Дніпрі поки що не буде

24.05.2019 19:30
Ані відслідковування транспорту за GPS, ані монетизації пільг у Дніпрі поки що не буде

Департамент транспорту та інфраструктури Дніпровської міськради не розуміє суті діджиталізаціі, а у напрямку відкритих даних за три роки нічого зроблено не було. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив громадський активіст Іван Васючков, передає Дніпроград.

Вчора під час ефіру програми "Звіти наживо" на 51 каналі директор департаменту транспорту Дніпровського міськради Ігор Маковцев так і не зміг відповісти на низку поставлених йому питань. Зокрема, мова йшла про можливість відстеження транспорту в онлайн-режимі та впровадження монетизації для пільгових категорій громадян.

Передача даних GPS у форматі відкритих даних для всіх бажаючих передбачена Законом України. У Дніпрі для виконання закону планується використовувати сайт Гортранс.

"Гортранс кривий сайт без API. Основна мета виведення даних GPS - це користування ними з мобільних пристроїв. Користуватися ними з браузера це маячня. Департамент схоже не розуміє суті діджиталізаціі і відкритих даних, і явно лобіює інтереси власників цього ресурсу", - прокоментував Васючков.

Зазначимо, що уніфіковану платформу EasyWay департамент транспорту не хоче використовувати через наявність на ній реклами. У департаменті бояться, що на їхніх даних "зароблятимуть".

Під час ефіру Іван Васючков також торкнувся питання монетизації пільг, адже водії часто відмовляють у пільговому проїзду відповідній категорії громадян, а монетизація вирішила б це питання. На що Ігор Маковцев відповів, що впроваджувати її має департамент соцзахисту.

"Дуже дивно виходить. Так, основна частина лежить на соцслужбах, але є і частина роботи в аналізі даних з перевезень, і ця робота на департаменті транспорту. Чому саме він не буде ініціатором так і не ясно", - зауважив Васючков.

І наостанок активіст заторкнув тему електронних квитків, на що теж не отримав відповідь. Ігор Маковцев в цьому питанні переклав відповідальність на сторонню організацію, яка займається впровадженням е-квитка.

"Задали питання про ініціативу аудиту міськелектротранспорту, у якого Держаудитслужба знайшла порушення. У відповідь отримали "ми не можемо як департамент провести аудит нашого КП", що є неправдою. На питання коли будуть конкурси на автобусні маршрути так само конкретної відповіді не було. Хто керуватиме придбані до кінця року 44 тролейбусами в департаменті відповіді теж немає. Тобто тролейбуси приїдуть, а водіїв для них немає", - написав активіст.

Нагадаємо, Ігор Маковцев заявив, що підвищення вартості проїзду в маршрутках Дніпра розглядатиметься індивідуально по кожному маршруту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...