App Store Google Play

У селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон

23.05.2019 19:30
У селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон

У селі Придніпровське Нікопольського району «з нуля» будують сучасний стадіон. Там облаштують поле зі штучним покриттям, встановлять лавки і трибуни. Поруч будуть адміністративна будівля та паркувальний майданчик. Нині роботи – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розбудовуємо спортивну інфраструктуру Дніпропетровщини. По всій області будуємо «з нуля» та реконструюємо стадіони, спортивні майданчики та зали. Все – на європейському рівні», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У розпалі й роботи у Придніпровському Нікопольського району. Там будують сучасний футбольний стадіон.

Там облаштують поле зі штучним покриттям

«Новеньке футбольне поле буде на місці колишнього пустиря. Встановлять також трибуни, лавки. Облаштують прилеглу територію», – описує проект в.о. старости Придніпровського Олександр Прокопенко.

Нині підрядники вже підготували основу під поле – засипали територію щебнем та піском. Встановили паркан, Звели будівлю під адмінкорпус та роздягальні. Нині облаштовують паркувальний майданчик. На черзі – укладка штучного покриття й встановлення трибун.

На завершення робіт з нетерпінням чекають місцеві мешканці.

  На стадіоні зможуть тренуватися всі мешканці Придніпровського та прилеглих сіл

«Дуже багато жителів займаються спортом. У громаді є ДЮСШ. Тому такий стадіон нам конче потрібний. Радіємо будівництву», – розповіла мешканка Придніпровського Людмила Харитонова. 

«Я граю у бадмінтон і футбол, а ще танцюю. Класно, що у селі будують новий стадіон. Я думаю він буде таким гарним, як показують по телевізору», – сказала учениця 5 класу Придніпровської школи Ксенія Рожкован.

На стадіоні зможуть тренуватися всі мешканці Придніпровського та прилеглих сіл.

Будівництво – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...