App Store Google Play

У селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон

23 Травня 19:30
У селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон

У селі Придніпровське Нікопольського району «з нуля» будують сучасний стадіон. Там облаштують поле зі штучним покриттям, встановлять лавки і трибуни. Поруч будуть адміністративна будівля та паркувальний майданчик. Нині роботи – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розбудовуємо спортивну інфраструктуру Дніпропетровщини. По всій області будуємо «з нуля» та реконструюємо стадіони, спортивні майданчики та зали. Все – на європейському рівні», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У розпалі й роботи у Придніпровському Нікопольського району. Там будують сучасний футбольний стадіон.

Там облаштують поле зі штучним покриттям

«Новеньке футбольне поле буде на місці колишнього пустиря. Встановлять також трибуни, лавки. Облаштують прилеглу територію», – описує проект в.о. старости Придніпровського Олександр Прокопенко.

Нині підрядники вже підготували основу під поле – засипали територію щебнем та піском. Встановили паркан, Звели будівлю під адмінкорпус та роздягальні. Нині облаштовують паркувальний майданчик. На черзі – укладка штучного покриття й встановлення трибун.

На завершення робіт з нетерпінням чекають місцеві мешканці.

  На стадіоні зможуть тренуватися всі мешканці Придніпровського та прилеглих сіл

«Дуже багато жителів займаються спортом. У громаді є ДЮСШ. Тому такий стадіон нам конче потрібний. Радіємо будівництву», – розповіла мешканка Придніпровського Людмила Харитонова. 

«Я граю у бадмінтон і футбол, а ще танцюю. Класно, що у селі будують новий стадіон. Я думаю він буде таким гарним, як показують по телевізору», – сказала учениця 5 класу Придніпровської школи Ксенія Рожкован.

На стадіоні зможуть тренуватися всі мешканці Придніпровського та прилеглих сіл.

Будівництво – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...