App Store Google Play

У селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон

23.05.2019 19:30
У селі Придніпровське Нікопольського району будують сучасний стадіон

У селі Придніпровське Нікопольського району «з нуля» будують сучасний стадіон. Там облаштують поле зі штучним покриттям, встановлять лавки і трибуни. Поруч будуть адміністративна будівля та паркувальний майданчик. Нині роботи – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розбудовуємо спортивну інфраструктуру Дніпропетровщини. По всій області будуємо «з нуля» та реконструюємо стадіони, спортивні майданчики та зали. Все – на європейському рівні», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У розпалі й роботи у Придніпровському Нікопольського району. Там будують сучасний футбольний стадіон.

Там облаштують поле зі штучним покриттям

«Новеньке футбольне поле буде на місці колишнього пустиря. Встановлять також трибуни, лавки. Облаштують прилеглу територію», – описує проект в.о. старости Придніпровського Олександр Прокопенко.

Нині підрядники вже підготували основу під поле – засипали територію щебнем та піском. Встановили паркан, Звели будівлю під адмінкорпус та роздягальні. Нині облаштовують паркувальний майданчик. На черзі – укладка штучного покриття й встановлення трибун.

На завершення робіт з нетерпінням чекають місцеві мешканці.

  На стадіоні зможуть тренуватися всі мешканці Придніпровського та прилеглих сіл

«Дуже багато жителів займаються спортом. У громаді є ДЮСШ. Тому такий стадіон нам конче потрібний. Радіємо будівництву», – розповіла мешканка Придніпровського Людмила Харитонова. 

«Я граю у бадмінтон і футбол, а ще танцюю. Класно, що у селі будують новий стадіон. Я думаю він буде таким гарним, як показують по телевізору», – сказала учениця 5 класу Придніпровської школи Ксенія Рожкован.

На стадіоні зможуть тренуватися всі мешканці Придніпровського та прилеглих сіл.

Будівництво – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...