App Store Google Play

Сучасна та яскрава: на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл

23.05.2019 15:20
Сучасна та яскрава: на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл

Опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району отримує нове життя. Її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Заклад роблять сучасним та яскравим. Будівля – вже з новою покрівлею, вікнами та системою опалення. Про це сповістив очільник регіону Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині оновлюємо школи, що десятиліттями не знали ремонту. Нині реконструюємо понад 30-ть закладів. Робимо їх креативними та яскравими. Сучасний освітній простір створюємо й для учнів Чаплинської опорної школи Васильківського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У закладі вже замінили систему опалення та вікна. Оновили й дах, що постійно протікав. Замість старого шиферу тепер – сучасна металочерепиця.

Нове життя отримує опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району

«Школа не така вже й стара – їй 23 роки. Однак проблем вистачало. Ми дуже чекали ремонту. Раді, що він розпочався. Наші діти варті того, щоб навчатися в якісних умовах», – сказала директор Чаплинської опорної школи Ірина Бондарчук.

Наступний крок – фасад. Його утеплять та розфарбують у різні кольори: червоний, синій, жовтий, зелений.

«Наша школа буде затишною та сучасною. Переконана, в новому освітньому просторі діти будуть швидше засвоювати матеріал», – вважає учитель хімії, біології та географії Тамара Олексюк.

Такий вигляд матиме заклад після реконструкції

«Хочу швидше побачити оновлену школу. Вона точно буде не такою, як інші», – поділилася шестикласниця Іра Косіна.

Заклад «прокачають» і всередині. Акцент – на яскравому дизайні та мультимедійності.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів

«Я хочу, щоб школа повністю змінилася, стала яскравою. У такому закладі буду вчитися ще старанніше», – пообіцяла шестикласниця Олександра Носач.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів. Це діти з п’яти населених пунктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...