App Store Google Play

Сучасна та яскрава: на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл

23 Травня 15:20
Сучасна та яскрава: на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл

Опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району отримує нове життя. Її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Заклад роблять сучасним та яскравим. Будівля – вже з новою покрівлею, вікнами та системою опалення. Про це сповістив очільник регіону Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині оновлюємо школи, що десятиліттями не знали ремонту. Нині реконструюємо понад 30-ть закладів. Робимо їх креативними та яскравими. Сучасний освітній простір створюємо й для учнів Чаплинської опорної школи Васильківського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У закладі вже замінили систему опалення та вікна. Оновили й дах, що постійно протікав. Замість старого шиферу тепер – сучасна металочерепиця.

Нове життя отримує опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району

«Школа не така вже й стара – їй 23 роки. Однак проблем вистачало. Ми дуже чекали ремонту. Раді, що він розпочався. Наші діти варті того, щоб навчатися в якісних умовах», – сказала директор Чаплинської опорної школи Ірина Бондарчук.

Наступний крок – фасад. Його утеплять та розфарбують у різні кольори: червоний, синій, жовтий, зелений.

«Наша школа буде затишною та сучасною. Переконана, в новому освітньому просторі діти будуть швидше засвоювати матеріал», – вважає учитель хімії, біології та географії Тамара Олексюк.

Такий вигляд матиме заклад після реконструкції

«Хочу швидше побачити оновлену школу. Вона точно буде не такою, як інші», – поділилася шестикласниця Іра Косіна.

Заклад «прокачають» і всередині. Акцент – на яскравому дизайні та мультимедійності.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів

«Я хочу, щоб школа повністю змінилася, стала яскравою. У такому закладі буду вчитися ще старанніше», – пообіцяла шестикласниця Олександра Носач.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів. Це діти з п’яти населених пунктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...