App Store Google Play

Сучасна та яскрава: на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл

23.05.2019 15:20
Сучасна та яскрава: на Січеславщині реконструюють одну із опорних шкіл

Опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району отримує нове життя. Її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Заклад роблять сучасним та яскравим. Будівля – вже з новою покрівлею, вікнами та системою опалення. Про це сповістив очільник регіону Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині оновлюємо школи, що десятиліттями не знали ремонту. Нині реконструюємо понад 30-ть закладів. Робимо їх креативними та яскравими. Сучасний освітній простір створюємо й для учнів Чаплинської опорної школи Васильківського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У закладі вже замінили систему опалення та вікна. Оновили й дах, що постійно протікав. Замість старого шиферу тепер – сучасна металочерепиця.

Нове життя отримує опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району

«Школа не така вже й стара – їй 23 роки. Однак проблем вистачало. Ми дуже чекали ремонту. Раді, що він розпочався. Наші діти варті того, щоб навчатися в якісних умовах», – сказала директор Чаплинської опорної школи Ірина Бондарчук.

Наступний крок – фасад. Його утеплять та розфарбують у різні кольори: червоний, синій, жовтий, зелений.

«Наша школа буде затишною та сучасною. Переконана, в новому освітньому просторі діти будуть швидше засвоювати матеріал», – вважає учитель хімії, біології та географії Тамара Олексюк.

Такий вигляд матиме заклад після реконструкції

«Хочу швидше побачити оновлену школу. Вона точно буде не такою, як інші», – поділилася шестикласниця Іра Косіна.

Заклад «прокачають» і всередині. Акцент – на яскравому дизайні та мультимедійності.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів

«Я хочу, щоб школа повністю змінилася, стала яскравою. У такому закладі буду вчитися ще старанніше», – пообіцяла шестикласниця Олександра Носач.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів. Це діти з п’яти населених пунктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...