App Store Google Play

Дніпрян запрошують зустріти літо «Містом професій»

23.05.2019 17:00
Дніпрян запрошують зустріти літо «Містом професій»

1 червня у Дніпрі вже традиційно відбудеться фестиваль «Місто професій», на якому юнаки та дівчата зможуть спробувати власні сили у тій чи іншій професії. Про це сьогодні, 23 травня, повідомили організатори фестивалю, передає Дніпроград.

Захід відбудеться у парковій зоні біля ДніпроОДА. Цьогоріч очікується, що на фестиваль завітає понад сотня представників різноманітних фахів.

«Цього року планується залучити на «Місто професій» понад 100 партнерів, які подарують дітям можливість спробувати себе у тій чи іншій професії. Зокрема, діти можуть стати поліцейським, пожежним чи лікарем. Також цьогорічний фестиваль поповниться такими професіями як авіаконструктор, науковець, бізнесмен», - розповіла представниця благодійного фонду «Місто професій» Тетяна Люлька.

На вході у фестивальну зону кожна дитина отримає спеціальний паспорт, в який будуть заноситися дані про проходження професійних курсів у «Місті професій».

Перевірити свої здібності мають можливість діти віком від 3 до 18 років.

Фестиваль направлений на те, щоб юнаки та дівчата, які не визначилися з майбутньою професією, мали змогу наочно побачити як працює та чи інша служба або компанія. У подальшому це може стати для них стимулом реалізовувати власні амбіції.

У свою чергу, «Місто професій» корисне і для роботодавців, які шукають потенційних фахівців для роботи у себе.

Таким чином, майбутній фестиваль матиме не тільки розважальний і пізнавальний характер, а і практичну складову для тих, хто обирає свій майбутній фах.

«Місто професій» у Дніпрі відбудеться 1 червня. Початок о 12:00, завершення о 16:00. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...