App Store Google Play

Дніпрян запрошують зустріти літо «Містом професій»

23 Травня 17:00
Дніпрян запрошують зустріти літо «Містом професій»

1 червня у Дніпрі вже традиційно відбудеться фестиваль «Місто професій», на якому юнаки та дівчата зможуть спробувати власні сили у тій чи іншій професії. Про це сьогодні, 23 травня, повідомили організатори фестивалю, передає Дніпроград.

Захід відбудеться у парковій зоні біля ДніпроОДА. Цьогоріч очікується, що на фестиваль завітає понад сотня представників різноманітних фахів.

«Цього року планується залучити на «Місто професій» понад 100 партнерів, які подарують дітям можливість спробувати себе у тій чи іншій професії. Зокрема, діти можуть стати поліцейським, пожежним чи лікарем. Також цьогорічний фестиваль поповниться такими професіями як авіаконструктор, науковець, бізнесмен», - розповіла представниця благодійного фонду «Місто професій» Тетяна Люлька.

На вході у фестивальну зону кожна дитина отримає спеціальний паспорт, в який будуть заноситися дані про проходження професійних курсів у «Місті професій».

Перевірити свої здібності мають можливість діти віком від 3 до 18 років.

Фестиваль направлений на те, щоб юнаки та дівчата, які не визначилися з майбутньою професією, мали змогу наочно побачити як працює та чи інша служба або компанія. У подальшому це може стати для них стимулом реалізовувати власні амбіції.

У свою чергу, «Місто професій» корисне і для роботодавців, які шукають потенційних фахівців для роботи у себе.

Таким чином, майбутній фестиваль матиме не тільки розважальний і пізнавальний характер, а і практичну складову для тих, хто обирає свій майбутній фах.

«Місто професій» у Дніпрі відбудеться 1 червня. Початок о 12:00, завершення о 16:00. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...