App Store Google Play

Ветерани України записали звернення до Володимира Зеленського

22.05.2019 17:30
Ветерани України записали звернення до Володимира Зеленського

Учасники Руху Ветеранів України записали звернення до нового Президента України Володимира Зеленського. Відповідне відео вони опублікували на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Пане Президенте, ми поважаємо волевиявлення нашого народу та приймаємо вибір більшості громадян України. Але як люди, котрі воювали за нашу державу, ми завжди будемо відчувати відповідальність за подальший розвиток нашої країни, та будемо впливати на нього будь-якими методами задля зміцнення обороноздатності країни", – йдеться у зверненні.

Через насиченість інформаційного поля навколо новообраного очільника держава, ветерани кажуть, що не до кінця розуміють, чи співпадають погляди Зеленського, щодо розвитку країни, з поглядом тих, хто проливав кров та віддавав життя за державу.

"Якщо Вас цікавить думка ветеранів українсько-російської війни, то ми поділитися з ним своїм баченням роботи у секторі безпеки та соціальної підтримки побратимів у будь-який час та будь-який спосіб",  - звернулися до Зеленського ветерани з Дніпра.

Окрім цього, ветерани висунули свої вимоги. Зокрема, новообраний Президент має викорінити з української політики проросійські сили та змусити їх відповідати за скоєні раніше злочини. Окрім цього, він має проявити політичну силу у покаранні корупціонерів та їхніх спільників. Також ветерани  закликають переглянути інститут громадянства.

"Всебічна підтримка у становленні та розвитку новоствореного Міністерства у справах ветеранів як основного органу, що опікується правами великої частини нашого суспільства", - додали ветерани зі Львова.

Учасники Руху Ветеранів України наголосили, що це не просто звернення, а маніфест.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...