App Store Google Play

У Марганці завершили реконструкцію школи №7

22.05.2019 21:30
У Марганці завершили реконструкцію школи №7

Завершилася реконструкція школи №7 в Марганці. За рік заклад «перезавантажили» повністю. Про стару будівлю нагадують хіба що стіни, усе інше – нове. Серед новинок – яскраві класи, сучасні меблі, інтерактивні комплекси. Комфортні освітні умови створили майже 300 учням. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У школах Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Навчальні заклади реконструюємо за такими принципами, як енергоефективність, креативність, мультимедійність, доступність. Зараз обласним коштом оновлюємо понад 30 шкіл», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Завершили реконструкцію школи №7 у мікрорайоні Максимівка міста Марганець.

«Школу звели ще в довоєнні роки. Більш як 70 років проблеми тільки нагромаджувалися. Дах, вікна, система опалення – це ті больові точки, які конче потребували вирішення. Нарешті, ми дочекалися реконструкції. Причому неабиякої, а кардинальної. Заклад не впізнати», – розказала директор школи №7 Марганця Оксана Кузуб.

На реконструкцію витратили менше року. За цей час відбулося повне «перезавантаження» закладу. Разом з тим, багаторічні проблеми вирішили: дах перекрили, замінили вікна, опалення та комунікації, фасад утеплили. У школі переконані, завдяки енергоефективним заходам взимку у класах буде комфортно, а витрати на тепло відчутно скоротяться. 

Яскравістю «дихає» школа всередині. У кабінетах у різні кольори забарвлені двері та робоча стіна під дошку. Зокрема, синій – на позначення молодших класів, червоний, зелений, жовтий та бузковий «сигналізують» про кабінети старшокласників.

Сергій Попов навчається у 7-й школі десять років. Каже, за цей час звик до неї сірої й одноманітної. 

«Зараз я просто не вірю своїм очам. Школа стала просто суперовою: у класах – нові меблі, інтерактивні дошки. Тепер навчатися буде легше й цікавіше. Хоча до випуску лишився рік, все одно нам пощастило. Ще встигнемо насолодитися комфортними умовами», – поділився враженнями десятикласник Сергій Попов. 

Комфортні умови створені в їдальні та актовому залі. А в спортзалі уклали покриття, яке не боїться ударів м’яча та спортивних навантажень.

Школа стала доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі – ресурсна кімната й медіатека.

«Ми переїхали до Марганця із Запоріжжя і застали школу у прикрому стані, – розказала мати однієї учениці Юлія Хуповка. – Зараз зробили ремонт. Він  просто шикарний. Радіють і діти, і батьки. Усе нове, сучасне. Особливо шокована спортзалом: він великий, зручний, роздягальні окремо для хлопців і дівчат». 

На подвір’ї – новий асфальт, навколо – новий паркан. Незабаром  висадять дерева та квіти.

«Після реконструкції школа №7 - сучасна та комфортна. Такі заклади з’являються по всій області. Ми бачимо посмішки дітей та вчителів. Задля них продовжуємо створювати новий освітній простір», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. 

Майже 300 учнів зайдуть у реконструйовану школу у вересні, з початку нового навчального року.

Раніше повідомлялося, що для мешканців Вакулівської громади зводять амбулаторію європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...