App Store Google Play

У Марганці завершили реконструкцію школи №7

22 Травня 21:30
У Марганці завершили реконструкцію школи №7

Завершилася реконструкція школи №7 в Марганці. За рік заклад «перезавантажили» повністю. Про стару будівлю нагадують хіба що стіни, усе інше – нове. Серед новинок – яскраві класи, сучасні меблі, інтерактивні комплекси. Комфортні освітні умови створили майже 300 учням. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У школах Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Навчальні заклади реконструюємо за такими принципами, як енергоефективність, креативність, мультимедійність, доступність. Зараз обласним коштом оновлюємо понад 30 шкіл», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Завершили реконструкцію школи №7 у мікрорайоні Максимівка міста Марганець.

«Школу звели ще в довоєнні роки. Більш як 70 років проблеми тільки нагромаджувалися. Дах, вікна, система опалення – це ті больові точки, які конче потребували вирішення. Нарешті, ми дочекалися реконструкції. Причому неабиякої, а кардинальної. Заклад не впізнати», – розказала директор школи №7 Марганця Оксана Кузуб.

На реконструкцію витратили менше року. За цей час відбулося повне «перезавантаження» закладу. Разом з тим, багаторічні проблеми вирішили: дах перекрили, замінили вікна, опалення та комунікації, фасад утеплили. У школі переконані, завдяки енергоефективним заходам взимку у класах буде комфортно, а витрати на тепло відчутно скоротяться. 

Яскравістю «дихає» школа всередині. У кабінетах у різні кольори забарвлені двері та робоча стіна під дошку. Зокрема, синій – на позначення молодших класів, червоний, зелений, жовтий та бузковий «сигналізують» про кабінети старшокласників.

Сергій Попов навчається у 7-й школі десять років. Каже, за цей час звик до неї сірої й одноманітної. 

«Зараз я просто не вірю своїм очам. Школа стала просто суперовою: у класах – нові меблі, інтерактивні дошки. Тепер навчатися буде легше й цікавіше. Хоча до випуску лишився рік, все одно нам пощастило. Ще встигнемо насолодитися комфортними умовами», – поділився враженнями десятикласник Сергій Попов. 

Комфортні умови створені в їдальні та актовому залі. А в спортзалі уклали покриття, яке не боїться ударів м’яча та спортивних навантажень.

Школа стала доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі – ресурсна кімната й медіатека.

«Ми переїхали до Марганця із Запоріжжя і застали школу у прикрому стані, – розказала мати однієї учениці Юлія Хуповка. – Зараз зробили ремонт. Він  просто шикарний. Радіють і діти, і батьки. Усе нове, сучасне. Особливо шокована спортзалом: він великий, зручний, роздягальні окремо для хлопців і дівчат». 

На подвір’ї – новий асфальт, навколо – новий паркан. Незабаром  висадять дерева та квіти.

«Після реконструкції школа №7 - сучасна та комфортна. Такі заклади з’являються по всій області. Ми бачимо посмішки дітей та вчителів. Задля них продовжуємо створювати новий освітній простір», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. 

Майже 300 учнів зайдуть у реконструйовану школу у вересні, з початку нового навчального року.

Раніше повідомлялося, що для мешканців Вакулівської громади зводять амбулаторію європейського зразка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...