App Store Google Play

У Дніпрі стартувала космічна конференція

22.05.2019 11:30
У Дніпрі стартувала космічна конференція

У Дніпрі в конструкторському бюро «Південне» розпочала роботу Міжнародна конференція «Космічні технології: сучасне та майбутнє». Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Укрінформ.

Науковий форум, організаторами якого є КБ «Південне», Державне космічне агентство України та Міжнародна академія астронавтики, цьогоріч присвятили 65-річчю КБ «Південне».

«Зібралися понад 500 учасників конференції, подано 324 доповіді. Участь у форумі візьмуть вчені з 19 країн: Білорусі, Бельгії, Великої Британії, Німеччини, Італії, Іспанії, Казахстану, Китаю, Кувейту, Литви, Мексики, Польщі, США, Туреччини, Росії, Франції, Швейцарії та Південної Кореї», - зазначив генеральний директор державного підприємства КБ «Південне» Олександр Дегтярьов.

Таким чином, традиційний науковий форум збільшує свою географію. Також цього разу на конференції працюватимуть сім наукових секцій, що на дві більше від попередньої.

За словами генерального директора ДП КБ «Південне», в рамках конференції одночасно пройдуть засідання Ради асоціації високотехнологічних підприємств України «Космос», а також відбудуться засідання круглого столу «Супутникові технології КБ «Південне» та ректорів провідних закладів вищої освіти України «Університетська наука – космосу», друга координаційна зустріч представників Національної академії наук України, Національної академії наук Республіки Білорусь і КБ «Південне».

Серед актуальних проблем, які буде розглянуто науковцями й практиками, - розроблення та створення ракет-носіїв, рідинних і твердопаливних ракетних двигунів, космічних апаратів, наземних стартових комплексів, нових технологій та матеріалів, а також гуманітарні питання космічних досліджень.

Цього разу особливу увагу приділено дослідженню Місяця, доповіді з цього питання виокремлено в окрему секцію «Дослідження Місяця і асоціація «Місячне селище».

Перша Міжнародна конференція «Космічні технології: сучасне та майбутнє» відбулася в Дніпрі у 2007 році. З цього часу цей форум проходить з періодичністю один раз на два роки.

Нагадаємо, що КБ "Південне" розробляє боєприпаси для систем озброєння "Град" та "Смерч".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...