App Store Google Play

У Дніпрі обіцяють створювати безбар'єрні вулиці, велосипедні доріжки та берегти історичні будівлі

22.05.2019 09:30
У Дніпрі обіцяють створювати безбар'єрні вулиці, велосипедні доріжки та берегти історичні будівлі

Головний архітектор міста Дмитро Волик пообіцяв, що наразі у Дніпрі жоден проект реконструкції вулиці не затверджується, якщо він не виконаний з урахуванням принципу безбар'єрності та доступності для велосипедистів. Про це Дмитро Волик розповів 21 травня під час прес-конференції, передає Дніпроград.

У головного архітектора досить амбітні плани, адже за його словами зміни мають торкнутися усіх куточків міста.

"Одним із наших основних завдань є процес урбаністичного перегляду параметрів міського середовища для того, щоб забезпечити щоденний комфорт перебування та пересування мешканців вулицями міста. У цьому процесі ми дотримуємося декількох принципових для нас аспектів: створення безбар’єрного середовища, забезпечення велосипедної інфраструктури міста та перегляд просторів для відпочинку й занять спортом», – зазначив Дмитро Волик. 

Окремо Дмитро Волик зупинився на створенні комфортних умов для велосипедистів і зон для дозвілля та активного відпочинку. 

"Нині всі проекти капітальних ремонтів вулиць, які включають відновлення дорожнього полотна та заміну тротуарів, уже містять елементи велосипедної інфраструктури. Ми плануємо у короткий термін привести центральну частину міста до такого стану, коли можна буде побудувати для себе вільний веломаршрут. Також багато уваги ми приділяємо створенню рекреаційних просторів. Наразі триває робота з благоустрою Набережної Перемоги. Передбачено довгий променад з велосипедними доріжками фактично через усю вулицю. Також заплановане створення окремих проектів територій для відпочинку містян, які вміщуватимуть багато людей та фактично будуть для Перемоги районними парками. Наразі тривають роботи над фрагментом площею 2 гектари, де будуть дитячі майданчики, зони відпочинку з вільним виходом до води та декоративним озелененням», – сказав головний архітектор міста.

Втім, нещодавна реконструкція вулиці Курчатова довела, що створення велосипедної доріжки ще не означає її доступність для велосипедистів. 

Дмитро Волик також додав, що паралельно ведеться робота над містобудівною документацією. 

"Наразі в нас новий етап у корекції генерального плану міста. Завдяки цьому буде вирішено понад 200 локальних питань. Також завершується робота над історико-архітектурним опорним планом, який створено для регламентації діяльності в історичних районах міста. Він допоможе зберегти історичне середовище, але при цьому дасть можливість реалізувати інвестиційний процес у рамках чинного законодавства. Його (історико-архітектурний план. – Ред.) ми плануємо отримати наприкінці 2019 року", – підсумував Дмитро Волик.

При цьому слід пам'ятати, що за останні місяці у Дніпрі вже встигли знищити дві архітектурні пам'ятки - монумент Дніпровські Хвилі та Лікарню Червного хреста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...