App Store Google Play

У Дніпрі обіцяють створювати безбар'єрні вулиці, велосипедні доріжки та берегти історичні будівлі

22 Травня 09:30
У Дніпрі обіцяють створювати безбар'єрні вулиці, велосипедні доріжки та берегти історичні будівлі

Головний архітектор міста Дмитро Волик пообіцяв, що наразі у Дніпрі жоден проект реконструкції вулиці не затверджується, якщо він не виконаний з урахуванням принципу безбар'єрності та доступності для велосипедистів. Про це Дмитро Волик розповів 21 травня під час прес-конференції, передає Дніпроград.

У головного архітектора досить амбітні плани, адже за його словами зміни мають торкнутися усіх куточків міста.

"Одним із наших основних завдань є процес урбаністичного перегляду параметрів міського середовища для того, щоб забезпечити щоденний комфорт перебування та пересування мешканців вулицями міста. У цьому процесі ми дотримуємося декількох принципових для нас аспектів: створення безбар’єрного середовища, забезпечення велосипедної інфраструктури міста та перегляд просторів для відпочинку й занять спортом», – зазначив Дмитро Волик. 

Окремо Дмитро Волик зупинився на створенні комфортних умов для велосипедистів і зон для дозвілля та активного відпочинку. 

"Нині всі проекти капітальних ремонтів вулиць, які включають відновлення дорожнього полотна та заміну тротуарів, уже містять елементи велосипедної інфраструктури. Ми плануємо у короткий термін привести центральну частину міста до такого стану, коли можна буде побудувати для себе вільний веломаршрут. Також багато уваги ми приділяємо створенню рекреаційних просторів. Наразі триває робота з благоустрою Набережної Перемоги. Передбачено довгий променад з велосипедними доріжками фактично через усю вулицю. Також заплановане створення окремих проектів територій для відпочинку містян, які вміщуватимуть багато людей та фактично будуть для Перемоги районними парками. Наразі тривають роботи над фрагментом площею 2 гектари, де будуть дитячі майданчики, зони відпочинку з вільним виходом до води та декоративним озелененням», – сказав головний архітектор міста.

Втім, нещодавна реконструкція вулиці Курчатова довела, що створення велосипедної доріжки ще не означає її доступність для велосипедистів. 

Дмитро Волик також додав, що паралельно ведеться робота над містобудівною документацією. 

"Наразі в нас новий етап у корекції генерального плану міста. Завдяки цьому буде вирішено понад 200 локальних питань. Також завершується робота над історико-архітектурним опорним планом, який створено для регламентації діяльності в історичних районах міста. Він допоможе зберегти історичне середовище, але при цьому дасть можливість реалізувати інвестиційний процес у рамках чинного законодавства. Його (історико-архітектурний план. – Ред.) ми плануємо отримати наприкінці 2019 року", – підсумував Дмитро Волик.

При цьому слід пам'ятати, що за останні місяці у Дніпрі вже встигли знищити дві архітектурні пам'ятки - монумент Дніпровські Хвилі та Лікарню Червного хреста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...