App Store Google Play

На Січеславщині завершують будівництво сучасної сільської амбулаторії

22 Травня 14:40
На Січеславщині завершують будівництво сучасної сільської амбулаторії

Затишна одноповерхова будівля, зведена «з нуля». Всередині – світлі теплі кабінети і сучасне обладнання, надворі – комфортне подвір’я з тротуарною плиткою. Така амбулаторія з’явиться у селі Південне Нікопольського району. Її «з нуля» зводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині вже готова «коробка» будівлі, завершуються внутрішні роботи, незабаром – встановлять обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«На Дніпропетровщині будуємо 14 сільських амбулаторій, чотири – вже відкрили. Це типові будівлі європейського зразка. У кожній – комфортні кабінети і сучасне обладнання», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Будівництво – і в селі Південне Нікопольського району. Роботи – вже на фініші.

«Амбулаторія буквально «виросла» за лічені місяці. Нині будівля вже повністю готова – зведені стіни, утеплений фасад, підведені всі комунікації. Всередині – укладена підлога, облаштована стеля, на фініші – облицювання стін», – сказав в.о. голови сільської ради Олександр Кривицький.

 Її «з нуля» зводить Дніпропетровська облдержадміністрація

Секрет оперативності – в сучасних технологіях будівництва. Амбулаторію створили зі швидкомонтованих конструкцій. Вона буде теплою та комфортною.

«Це буде дійсно сучасний медичний заклад. Він повністю доступний. Сучасне обладнання дозволить обслуговувати людей на найвищому рівні – швидко та професійно. Ми вже отримали всі прилади, ось-ось завершаться роботи і будемо встановлювати. Дуже радіємо цьому», – зазначила сімейний лікар Південної амбулаторії Наталія Заскока.

 Амбулаторію створили зі швидкомонтованих конструкцій

В амбулаторії працюватиме сімейний лікар, медсестри та водій. Для немісцевого спеціаліста у будівлі передбачене житло – із кухнею, спальнею і вітальнею.  

Медзаклад обслуговуватиме понад 1 тис. людей.

«Я отримую допомогу у нашому селі. У нас гарні спеціалісти. Але хотілося б більш комфортні умови. Нинішня амбулаторія застара. Дуже рада, що будують нову. Їздити до міста вкрай не зручно, а так у нас буде власний сучасний медзаклад», – сказала мешканка Південного Надія Недзвецька. 

Для немісцевого спеціаліста у будівлі передбачене житло

«Я мешкаю у цьому селі з народження. Навіть не очікувала, що таке будівництво можливе. Амбулаторія дуже потрібна. І онуки можуть захворіти, і нам потрібні лікарі», – зазначила місцева мешканка Любов Руденко.

Загалом в Україні будують 512 таких амбулаторій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...