App Store Google Play

В Україні стартувало ЗНО: на Січеславщині 15 тисяч абітурієнтів складають перший екзамен

21.05.2019 16:20
В Україні стартувало ЗНО: на Січеславщині 15 тисяч абітурієнтів складають перший екзамен

Сьогодні, 21 травня, понад 15 тисяч абітурієнтів розпочали основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року тестуванням з математики. Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Наталія Олійник, передає Дніпроград.

Наразі в області працюють 67 пунктів тестування. Контролюють процес складання ЗНО більш ніж 2 тисячі викладачів. Тестування стартувало об 11:00. На виконання 33 завдань – 180 хвилин.

"Максимальна кількість балів, яку можна набрати, – 62. Під час проходження тесту заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем і калькулятором", – розповіла Наталія Олійник. 

Звіритися з правильними відповідями можна буде вже наступного дня, зайшовши до особистого кабінету.

Наступне тестування відбудеться 23 травня. Випускники складатимуть українську мову та літературу.

"На екзамен з української зареєструвалися понад 28 тисяч одинадцятикласників та випускників ПТУ регіону. Це найбільше в Україні. Аби потрапити на екзамен, при собі необхідно мати оригінал сертифікату ЗНО, паспорт або свідоцтво про народження, запрошення-перепустку. В іншому випадку до пункту ЗНО не допустять", - розповіла експертка.

Загалом ЗНО складатимуть з 11 предметів. Обов’язкові тести – з української мови та літератури, а також на вибір з історії або математики. Абітурієнти також можуть складати іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська та французька), хімії, фізики, біології й географії.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів. Результати з трьох – зарахують випускникам як державну підсумкову атестацію.

Основна сесія ЗНО-2019 закінчиться 13 червня тестом із хімії.

До 14 червня оголосять результати тестів з математики, української мови та літератури, фізики, до 20 червня – з біології та іноземних мов, до 25 червня – з історії України, географії й хімії.

Теги: ЗНО, екзамен

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...