App Store Google Play

В Україні стартувало ЗНО: на Січеславщині 15 тисяч абітурієнтів складають перший екзамен

21.05.2019 16:20
В Україні стартувало ЗНО: на Січеславщині 15 тисяч абітурієнтів складають перший екзамен

Сьогодні, 21 травня, понад 15 тисяч абітурієнтів розпочали основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року тестуванням з математики. Про це під час прес-конференції повідомила заступник начальника управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Наталія Олійник, передає Дніпроград.

Наразі в області працюють 67 пунктів тестування. Контролюють процес складання ЗНО більш ніж 2 тисячі викладачів. Тестування стартувало об 11:00. На виконання 33 завдань – 180 хвилин.

"Максимальна кількість балів, яку можна набрати, – 62. Під час проходження тесту заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем і калькулятором", – розповіла Наталія Олійник. 

Звіритися з правильними відповідями можна буде вже наступного дня, зайшовши до особистого кабінету.

Наступне тестування відбудеться 23 травня. Випускники складатимуть українську мову та літературу.

"На екзамен з української зареєструвалися понад 28 тисяч одинадцятикласників та випускників ПТУ регіону. Це найбільше в Україні. Аби потрапити на екзамен, при собі необхідно мати оригінал сертифікату ЗНО, паспорт або свідоцтво про народження, запрошення-перепустку. В іншому випадку до пункту ЗНО не допустять", - розповіла експертка.

Загалом ЗНО складатимуть з 11 предметів. Обов’язкові тести – з української мови та літератури, а також на вибір з історії або математики. Абітурієнти також можуть складати іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська та французька), хімії, фізики, біології й географії.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів. Результати з трьох – зарахують випускникам як державну підсумкову атестацію.

Основна сесія ЗНО-2019 закінчиться 13 червня тестом із хімії.

До 14 червня оголосять результати тестів з математики, української мови та літератури, фізики, до 20 червня – з біології та іноземних мов, до 25 червня – з історії України, географії й хімії.

Теги: ЗНО, екзамен

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...