App Store Google Play

У Дніпрі збирають кошти на літні збори для людей з інвалідністю, які проходять курси самооборони

21.05.2019 09:30
У Дніпрі збирають кошти на літні збори для людей з інвалідністю, які проходять курси самооборони

Вже більше 15 років у Дніпрі функціонує спортивний клуб “Аркуда”, що навчає дніпрян самообороні. Окрім звичайних курсів для громадян, фахівці клубу також консультують силові спецпідрозділи. Інструктори не оминули увагою і людей з інвалідністю, які мають бажання отримати навички самооборони. Саме для членів клубу з обмеженими можливостями і збирають кошти аби провести спеціальний семінар з самооборони на березі моря. Про це Дніпрограду повідомив інструктор “Аркуди” з самооборони та рукопашного бою Андрій Олійник.

Наразі для людей з інвалідністю відкрили спеціальний проект “Аркуда Інва”, до якого на постійній основі вже долучилися десять осіб. Саме вони складуть основу для проведення семінару в нових умовах.

“З минулого року ми проводимо заняття для людей з інвалідністю. На сьогодні постійними відвідувачами занять є десять осіб. Цьогоріч ми організовуємо для них поїздку на берег моря, де вони зможуть здобути нові навички та гарно провести час. Звичайно, що для людей з інвалідністю необхідні спеціальні умови транспортування та проживання. Ми вже знайшли місце, де буде проводитися семінар. Але власними зусиллями клуб не може покрити усі витрати, тож ми звертаємося до небайдужих людей”, - зазначив Андрій Олійник.

Семінар планується провести у Миколаївській області на березі Азовського моря. Необхідна сума для реалізації задуманого проекту складає 82 тисячі гривень.

Під час занять на Азовському морі члени “Аркуда Інва” зможуть не тільки закріпити здобуті навички самооборони, а і навчитися як правильно поводити себе на воді в екстремальних ситуаціях, як надавати першу допомогу потопаючому тощо.

В “Аркуда Інва” займаються люди, які мають вади зору, ДЦП, астму, ожиріння, відсутність кінцівок тощо.

Наразі триває збір коштів для організації поїздки спортивного клубу. Допомогти організаторам та більш детально ознайомитися з проектом можна на сторінці ресурсу RazomGO. Збір коштів триватиме 31 день.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...