App Store Google Play

Нове яскраве «вбрання»: у Васильківці реконструюють одну із опорних шкіл

21.05.2019 12:30
Нове яскраве «вбрання»: у Васильківці реконструюють одну із опорних шкіл

Опорній школі у Васильківці майже 40 років, і теперішня реконструкція – перша з моменту відкриття. Оновлюють усе – від підвалу до даху. У яскравих кабінетах третього поверху вже навчаються діти. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Щодня світ оновлюється та прогресує. Разом із ним змінюються й вимоги до освіти. Зокрема, шкільної. Сучасні діти повинні отримувати знання в комфортних та цікавих умовах. Вони мають приходити в яскраві школи з найновішим обладнанням та дизайном. Такі заклади створюємо на Дніпропетровщині. Як приклад – опорна школа в селищі Васильківка», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Васильківська школа №1 імені Михайла Коцюбинського – найбільша в районі. У ній навчаються понад півтисячі дітей із п’яти населених пунктів.

 Дніпропетровська ОДА реконструює найбільший навчальний заклад Васильківського району

«Нашій школі – майже 40 років. За весь час тут не було жодного капітального ремонту. Заклад потребував повного оновлення, адже застаріло все: від даху до підвалу. Нарешті, дочекалися реконструкції. Уже бачимо результат і дуже цьому радіємо», – сказала директор школи Людмила Фалько.

Заклад вже з новою покрівлею. На місці побитого часом шиферу – сучасна металочерепиця. Замінили вікна та стару систему опалення, утеплили підвал. На фініші – апґрейд фасаду. Його також утеплюють та розфарбовують у різні кольори.

У ній – понад півтисячі дітей із п’яти населених пунктів

«Приємно йти коридорами та бачити яскраві барви. Це спонукає краще вчитися», – вважає дев’ятикласник Данило Бондаренко.

Уже готовий третій поверх. У кабінетах із кольоровими дверима та стінами проводять заняття.

«Я – випускниця цієї школи. Тому мені дуже приємно бачити, як рідний навчальний заклад змінюється.  Емоції переповнюють і дітей. У них буквально горять очі», – розповіла вчитель початкових класів Вікторія Носач.

 На фініші – апґрейд фасаду

Робота кипить на другому поверсі будівлі. Його готують до повного оновлення. Ремонтники демонтують стару підлогу.

«Думаю, що незабаром наша школа буде найгарнішою в районі. Можливо, й у всій Україні. Ми в захваті від змін», – поділилася шестикласниця Марія Гальченко.

Школа у Васильківці – одна з-понад 30-ти, що нині реконструюють на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...