App Store Google Play

Нове яскраве «вбрання»: у Васильківці реконструюють одну із опорних шкіл

21 Травня 12:30
Нове яскраве «вбрання»: у Васильківці реконструюють одну із опорних шкіл

Опорній школі у Васильківці майже 40 років, і теперішня реконструкція – перша з моменту відкриття. Оновлюють усе – від підвалу до даху. У яскравих кабінетах третього поверху вже навчаються діти. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Щодня світ оновлюється та прогресує. Разом із ним змінюються й вимоги до освіти. Зокрема, шкільної. Сучасні діти повинні отримувати знання в комфортних та цікавих умовах. Вони мають приходити в яскраві школи з найновішим обладнанням та дизайном. Такі заклади створюємо на Дніпропетровщині. Як приклад – опорна школа в селищі Васильківка», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Васильківська школа №1 імені Михайла Коцюбинського – найбільша в районі. У ній навчаються понад півтисячі дітей із п’яти населених пунктів.

 Дніпропетровська ОДА реконструює найбільший навчальний заклад Васильківського району

«Нашій школі – майже 40 років. За весь час тут не було жодного капітального ремонту. Заклад потребував повного оновлення, адже застаріло все: від даху до підвалу. Нарешті, дочекалися реконструкції. Уже бачимо результат і дуже цьому радіємо», – сказала директор школи Людмила Фалько.

Заклад вже з новою покрівлею. На місці побитого часом шиферу – сучасна металочерепиця. Замінили вікна та стару систему опалення, утеплили підвал. На фініші – апґрейд фасаду. Його також утеплюють та розфарбовують у різні кольори.

У ній – понад півтисячі дітей із п’яти населених пунктів

«Приємно йти коридорами та бачити яскраві барви. Це спонукає краще вчитися», – вважає дев’ятикласник Данило Бондаренко.

Уже готовий третій поверх. У кабінетах із кольоровими дверима та стінами проводять заняття.

«Я – випускниця цієї школи. Тому мені дуже приємно бачити, як рідний навчальний заклад змінюється.  Емоції переповнюють і дітей. У них буквально горять очі», – розповіла вчитель початкових класів Вікторія Носач.

 На фініші – апґрейд фасаду

Робота кипить на другому поверсі будівлі. Його готують до повного оновлення. Ремонтники демонтують стару підлогу.

«Думаю, що незабаром наша школа буде найгарнішою в районі. Можливо, й у всій Україні. Ми в захваті від змін», – поділилася шестикласниця Марія Гальченко.

Школа у Васильківці – одна з-понад 30-ти, що нині реконструюють на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...