App Store Google Play

Нове яскраве «вбрання»: у Васильківці реконструюють одну із опорних шкіл

21.05.2019 12:30
Нове яскраве «вбрання»: у Васильківці реконструюють одну із опорних шкіл

Опорній школі у Васильківці майже 40 років, і теперішня реконструкція – перша з моменту відкриття. Оновлюють усе – від підвалу до даху. У яскравих кабінетах третього поверху вже навчаються діти. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Щодня світ оновлюється та прогресує. Разом із ним змінюються й вимоги до освіти. Зокрема, шкільної. Сучасні діти повинні отримувати знання в комфортних та цікавих умовах. Вони мають приходити в яскраві школи з найновішим обладнанням та дизайном. Такі заклади створюємо на Дніпропетровщині. Як приклад – опорна школа в селищі Васильківка», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Васильківська школа №1 імені Михайла Коцюбинського – найбільша в районі. У ній навчаються понад півтисячі дітей із п’яти населених пунктів.

 Дніпропетровська ОДА реконструює найбільший навчальний заклад Васильківського району

«Нашій школі – майже 40 років. За весь час тут не було жодного капітального ремонту. Заклад потребував повного оновлення, адже застаріло все: від даху до підвалу. Нарешті, дочекалися реконструкції. Уже бачимо результат і дуже цьому радіємо», – сказала директор школи Людмила Фалько.

Заклад вже з новою покрівлею. На місці побитого часом шиферу – сучасна металочерепиця. Замінили вікна та стару систему опалення, утеплили підвал. На фініші – апґрейд фасаду. Його також утеплюють та розфарбовують у різні кольори.

У ній – понад півтисячі дітей із п’яти населених пунктів

«Приємно йти коридорами та бачити яскраві барви. Це спонукає краще вчитися», – вважає дев’ятикласник Данило Бондаренко.

Уже готовий третій поверх. У кабінетах із кольоровими дверима та стінами проводять заняття.

«Я – випускниця цієї школи. Тому мені дуже приємно бачити, як рідний навчальний заклад змінюється.  Емоції переповнюють і дітей. У них буквально горять очі», – розповіла вчитель початкових класів Вікторія Носач.

 На фініші – апґрейд фасаду

Робота кипить на другому поверсі будівлі. Його готують до повного оновлення. Ремонтники демонтують стару підлогу.

«Думаю, що незабаром наша школа буде найгарнішою в районі. Можливо, й у всій Україні. Ми в захваті від змін», – поділилася шестикласниця Марія Гальченко.

Школа у Васильківці – одна з-понад 30-ти, що нині реконструюють на Січеславщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...