App Store Google Play

Денисенко підтримає пропорційні вибори з 3% бар'єром, але лише з відкритими списками

21.05.2019 16:40
Денисенко підтримає пропорційні вибори з 3% бар'єром, але лише з відкритими списками

Народний депутат Андрій Денисенко підтримує зміни та реформування виборчої системи в Україні, але наголошує на необхідності застосування відкритих списків політичних сил. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Депутат наголосив, що скасування мажоритарної системи на майбутніх позачергових виборах - чудова ініціатива.

"Це зменшить соціальну корупцію і вплив грошових мішків, які вже розпочали засівати округи так само, як і в домайданні роки. Кажу це як депутат-мажоритарник, який пройшов на демократичній хвилі 14 року, коли різного роду кланові діячі сиділи тихцем і чекали приходу путінських «асвабадітєлєй»", - розповів він.

Політик також вважає правильним пониження прохідного бар‘єру до 3%. Він пояснює, що це дозволить зайти в парламент молодим неолігархічним політичним силам. Окрім того, на думку Андрія Денисенка, принципово важливим питанням є прийняття виборчої реформи з відкритими списками.

"Списки, на моє глибоке переконання, мають бути відкритими, а не закритими. Це принципова позиція. Саме виборці, а не партійні лідери чи бюрократія мають визначати хто із кандидатів буде вгорі, а хто внизу партійних списків. Саме така модель закладена у проекті Виборчого кодексу, який є повністю готовим до розгляду Верховною Радою і лежить у моєму комітеті з питань правової політики та правосуддя", - зазначив Андрій Денисенко.

Він також підкреслює, що Виборчий кодекс передбачає висування партійних списків у територіальних округах, що прив‘яже майбутніх нардепів до людей і до землі та компенсує ліквідацію мажоритарної системи.

"Тому мій голос - лише за відкриті списки з 3% прохідним бар‘єром", - наголосив парламентар.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Денисенко підкреслив, що новообраний президент України Володимир Зеленський "забув" про деякі свої передвиборчі обіцянки, зокрема, закон про імпічмент та зняття недоторканості з президента. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...