App Store Google Play

Денисенко підтримає пропорційні вибори з 3% бар'єром, але лише з відкритими списками

21 Травня 16:40
Денисенко підтримає пропорційні вибори з 3% бар'єром, але лише з відкритими списками

Народний депутат Андрій Денисенко підтримує зміни та реформування виборчої системи в Україні, але наголошує на необхідності застосування відкритих списків політичних сил. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград. 

Депутат наголосив, що скасування мажоритарної системи на майбутніх позачергових виборах - чудова ініціатива.

"Це зменшить соціальну корупцію і вплив грошових мішків, які вже розпочали засівати округи так само, як і в домайданні роки. Кажу це як депутат-мажоритарник, який пройшов на демократичній хвилі 14 року, коли різного роду кланові діячі сиділи тихцем і чекали приходу путінських «асвабадітєлєй»", - розповів він.

Політик також вважає правильним пониження прохідного бар‘єру до 3%. Він пояснює, що це дозволить зайти в парламент молодим неолігархічним політичним силам. Окрім того, на думку Андрія Денисенка, принципово важливим питанням є прийняття виборчої реформи з відкритими списками.

"Списки, на моє глибоке переконання, мають бути відкритими, а не закритими. Це принципова позиція. Саме виборці, а не партійні лідери чи бюрократія мають визначати хто із кандидатів буде вгорі, а хто внизу партійних списків. Саме така модель закладена у проекті Виборчого кодексу, який є повністю готовим до розгляду Верховною Радою і лежить у моєму комітеті з питань правової політики та правосуддя", - зазначив Андрій Денисенко.

Він також підкреслює, що Виборчий кодекс передбачає висування партійних списків у територіальних округах, що прив‘яже майбутніх нардепів до людей і до землі та компенсує ліквідацію мажоритарної системи.

"Тому мій голос - лише за відкриті списки з 3% прохідним бар‘єром", - наголосив парламентар.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Денисенко підкреслив, що новообраний президент України Володимир Зеленський "забув" про деякі свої передвиборчі обіцянки, зокрема, закон про імпічмент та зняття недоторканості з президента. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...