App Store Google Play

У центрі Марганця осучаснюють площу Гірницької Слави

20.05.2019 12:00
У центрі Марганця осучаснюють площу Гірницької Слави

У центрі Марганця триває реконструкція площі Гірницької Слави. Незабаром її окрасою стануть сучасна бруківка, енергоефективне освітлення та каскадний фонтан. Місце зустрічі тисяч городян перетворює на презентабельну візитівку Дніпропетровська ОДА. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«Покращуємо життя людей, особливо, у малих містах та селах. Обласним коштом створили зону відпочинку в Кам’янському. Після тривалого запустіння знову збирає тисячі городян парк Мозолевського в Покрові. У Марганці облаштували комфортний love-парк, тепер приводимо до ладу центральну площу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Центральна площа Марганця має 60-річну історію. Колись вона носила ім’я Леніна, тепер називається Гірницької Слави.

 У Марганці Дніпропетровська ОДА...

«Площа була в занедбаному стані. На ній був порепаний асфальт, погані сходи, стоянку облаштували таксисти, – розказав заступник Марганецького міського голови Андрій Приймак. – Реконструкцію площі розпочали наприкінці 2018 року. Наразі укладають плитку, монтують огорожу, видаляють аварійні дерева».  

Посеред площі планують встановити каскадний фонтан та пам’ятник шахтареві. Висадять кущі, квіти та молоді дерева. Мешканці очікують, що площа стане комфортною зоною відпочинку.

 Видаляють аварійні дерева.

«Раніше ця площа передавала «привіт» з радянського союзу. На ній височіла фігура Леніна. Можливо, колись вона була й непогана. Однак роки взяли своє. І, звичайно, для  центру міста хотілося щось більш сучасного. Щоб були лави, фонтан», – сказала місцева мешканка Людмила Каїрська. 

Площа – місце зустрічі тисяч городян. Тут проходять свята та випускні вечори.

 Площа – місце зустрічі тисяч городян.

«Пам’ятаю цю площу з тих часів, коли тут проходили першотравневі паради. Дуже рада, що взялися за її реконструкцію. Сподіваюся, тут буде красиво: фонтан, багато дерев і квітів», – поділилася місцева мешканка Анна Масльоха. 

Площа Гірницької Слави примикає до Будинку культури Марганецького гірничо-збагачувального комбінату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...