App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА реконструює Софіївську районну ДЮСШ

20 Травня 13:30
Дніпропетровська ОДА реконструює Софіївську районну ДЮСШ

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює півстолітню районну дитячо-юнацьку спортивну школу в Софіївці. Фактично ж – зводить «з нуля» нову. Дітлахи матимуть величезний багатофункціональний стадіон із сучасним штучним покриттям. А ще – новозбудований корпус ДЮСШ із тренувальною залою та роздягальнями. Нині будівництво – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

 «Сучасні умови для занять спортом повинні мати всі мешканці Дніпропетровщини, незалежно від місця проживання. Будуємо нові стадіони, спорткомплекси та басейни по всій області, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У Софіївці реконструюємо місцеву опорну школу. Поруч зводимо величезний сучасний стадіон та нову будівлю районної ДЮСШ. Місцеві дітлахи матимуть комфортні умови для занять різними видами спорту».

Спортивну базу Софіївської ДЮСШ приводять до сучасних стандартів вперше за півстоліття. Роботи будівельники розпочали влітку 2018-го.

Підрядники готують основу майбутнього стадіону

«Я раніше відвідував спортшколу, грав у футбол. Тепер із нетерпінням чекаю, коли відремонтують стадіон. Сподіваюся, він буде з таким самим якісним покриттям, як і наш оновлений пришкільний майданчик», – сказав старшокласник Ігор Маляран.

На стадіоні облаштують велике і маленьке футбольні поля зі штучною травою.  Майданчик для гри у баскетбол і волейбол, легкоатлетичні бігові доріжки – із гумовим нетравматичним покриттям. Буде і зона для стрибків та метання знарядь.

..ігрові майданчики,..

«Відвідував спортивну школу з 3 до 10 класу. У футбол неможливо було грати. Постійно перечіплялися через ями, падали, – поділився місцевий спортсмен Михайло Рудніцький. – Вже хочеться швидше поганяти м’яча на рівному полі, щоб більше не травмуватися».

Стару будівлю спортшколи знесли. Замість неї будують нову, двоповерхову. Там облаштують тренувальну залу, тренерську та роздягальні. Буде і кабінет лікаря. Під майбутню споруду вже підготували фундамент.

Нині Дніпропетровська ОДА зводить у регіоні майже 30 спортивних об’єктів

«У нас зараз три сотні вихованців. Та після завершення реконструкції очікується справжній наплив. Думаю, охочих займатися спортом у районі побільшає у 2-3 рази, – розповів директор Софіївської ДЮСШ Віталій Рященко. – Традиційно культивували футбол, баскетбол, важку атлетику. Тепер плануємо розвивати й інші види спорту – теніс, легку атлетику, більярд».

 Нині Дніпропетровська ОДА зводить у регіоні майже 30 спортивних об’єктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...