App Store Google Play

Дніпряни вийшли до фіналу всеукраїнського конкурсу сантехніків

19.05.2019 09:00
Дніпряни вийшли до фіналу всеукраїнського конкурсу сантехніків

16 травня 2019 року під час 21-ї Міжнародної виставки «Акватерм Київ» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Дніпряни не пасли задніх під час змагань та гордо вийшли у фінал. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу організаторів проекту.

Зазначається, що конкурс вже втретє відбувся в рамках українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдінг».

"У фіналі конкурсу також взяли участь учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти з таких населених пунктів, як Вінниця, Володимирець (Рівненська обл.), Дніпро, Одеса, Ромни (Сумська обл.), Сарни (Рівненська обл.) та Черкаси", - повідомили організатори.

Особливістю цьогорічного фіналу є інклюзивність. Завдяки створеним проектом умовам у фіналі конкурсу виступив учень із вадами слуху, який успішно навчається в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

«Понад 300 сантехніків, які навчалися за новими розробленими навчальними програмами та у нових обладнаних майстернях, підготовлено спільними зусиллями Уряду Швейцарії, компанії Геберіт та Міністерства освіти і науки України. Саме нові підходи у професійно-технічній освіті дали можливість молодим фахівцям одержати сучасні знання та працевлаштуватися за фахом», - зазначив Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Відтак, дніпровські сантехніки стали частиною масштабної програми відродження професійно-технічної освіти в Україні.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...