App Store Google Play

Дніпряни вийшли до фіналу всеукраїнського конкурсу сантехніків

19 Травня 09:00
Дніпряни вийшли до фіналу всеукраїнського конкурсу сантехніків

16 травня 2019 року під час 21-ї Міжнародної виставки «Акватерм Київ» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Дніпряни не пасли задніх під час змагань та гордо вийшли у фінал. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу організаторів проекту.

Зазначається, що конкурс вже втретє відбувся в рамках українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдінг».

"У фіналі конкурсу також взяли участь учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти з таких населених пунктів, як Вінниця, Володимирець (Рівненська обл.), Дніпро, Одеса, Ромни (Сумська обл.), Сарни (Рівненська обл.) та Черкаси", - повідомили організатори.

Особливістю цьогорічного фіналу є інклюзивність. Завдяки створеним проектом умовам у фіналі конкурсу виступив учень із вадами слуху, який успішно навчається в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

«Понад 300 сантехніків, які навчалися за новими розробленими навчальними програмами та у нових обладнаних майстернях, підготовлено спільними зусиллями Уряду Швейцарії, компанії Геберіт та Міністерства освіти і науки України. Саме нові підходи у професійно-технічній освіті дали можливість молодим фахівцям одержати сучасні знання та працевлаштуватися за фахом», - зазначив Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Відтак, дніпровські сантехніки стали частиною масштабної програми відродження професійно-технічної освіти в Україні.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...