App Store Google Play

Дніпряни вийшли до фіналу всеукраїнського конкурсу сантехніків

19.05.2019 09:00
Дніпряни вийшли до фіналу всеукраїнського конкурсу сантехніків

16 травня 2019 року під час 21-ї Міжнародної виставки «Акватерм Київ» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Дніпряни не пасли задніх під час змагань та гордо вийшли у фінал. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу організаторів проекту.

Зазначається, що конкурс вже втретє відбувся в рамках українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдінг».

"У фіналі конкурсу також взяли участь учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти з таких населених пунктів, як Вінниця, Володимирець (Рівненська обл.), Дніпро, Одеса, Ромни (Сумська обл.), Сарни (Рівненська обл.) та Черкаси", - повідомили організатори.

Особливістю цьогорічного фіналу є інклюзивність. Завдяки створеним проектом умовам у фіналі конкурсу виступив учень із вадами слуху, який успішно навчається в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

«Понад 300 сантехніків, які навчалися за новими розробленими навчальними програмами та у нових обладнаних майстернях, підготовлено спільними зусиллями Уряду Швейцарії, компанії Геберіт та Міністерства освіти і науки України. Саме нові підходи у професійно-технічній освіті дали можливість молодим фахівцям одержати сучасні знання та працевлаштуватися за фахом», - зазначив Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Відтак, дніпровські сантехніки стали частиною масштабної програми відродження професійно-технічної освіти в Україні.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...