App Store Google Play

Системне вбивство: у Дніпрі презентували фільм про Катерину Гандзюк

18 Травня 09:45
Системне вбивство: у Дніпрі презентували фільм про Катерину Гандзюк

Вчора, 17 травня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася презентація документального фільму "Гандзюк: системне вбивство". Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Авторкою фільму є Ганна Бабінець, журналіст Слідства.info - видання, яке останнім задокументувало свідчення Катерини Гандзюк перед її смертю.

"Так вийшло, що після нападу на Катерину Гандзюк, ми приїхали до неї в лікарню та записали інтерв'ю, яке згодом виявилося її останніми свідченням на камеру. Мені одночасно важко і приємно презентувати цей фільм в Дніпрі, адже я тут виросла та навчалася", - розповіла Ганна Бабінець.

Фільм "Гандзюк: системне вбивство" розповідає про перебіг слідства щодо нападу на херсонську активістку та причетних до цього осіб. Влітку 2018 року невідомі напали на дівчину та облили її сірчаною кислотою, через що вона отримала значні опіки тіла. Окрему увагу у стрічці приділяють друзям та однодумцям Катерини Гандзюк, які після її смерті почали організовувати масові акції у всіх куточках України й таким чином змушувати правоохоронні органи розслідувати справу. 

З фільму глядачі також можуть дізнатися про деталі нападу та позицію самої Катерини Гандзюк, яку вона висловила під час перебування у лікарні.

Презентувати документальний фільм для дніпрвоської публіки допомогли активісти місцевої громадської організації "Спільнота активної молоді".

Нагадаємо, що наприкінці минулого року дніпряни вийшли на акцію пам'ять Катерини Гандзюк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...