App Store Google Play

Системне вбивство: у Дніпрі презентували фільм про Катерину Гандзюк

18 Травня 09:45
Системне вбивство: у Дніпрі презентували фільм про Катерину Гандзюк

Вчора, 17 травня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася презентація документального фільму "Гандзюк: системне вбивство". Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Авторкою фільму є Ганна Бабінець, журналіст Слідства.info - видання, яке останнім задокументувало свідчення Катерини Гандзюк перед її смертю.

"Так вийшло, що після нападу на Катерину Гандзюк, ми приїхали до неї в лікарню та записали інтерв'ю, яке згодом виявилося її останніми свідченням на камеру. Мені одночасно важко і приємно презентувати цей фільм в Дніпрі, адже я тут виросла та навчалася", - розповіла Ганна Бабінець.

Фільм "Гандзюк: системне вбивство" розповідає про перебіг слідства щодо нападу на херсонську активістку та причетних до цього осіб. Влітку 2018 року невідомі напали на дівчину та облили її сірчаною кислотою, через що вона отримала значні опіки тіла. Окрему увагу у стрічці приділяють друзям та однодумцям Катерини Гандзюк, які після її смерті почали організовувати масові акції у всіх куточках України й таким чином змушувати правоохоронні органи розслідувати справу. 

З фільму глядачі також можуть дізнатися про деталі нападу та позицію самої Катерини Гандзюк, яку вона висловила під час перебування у лікарні.

Презентувати документальний фільм для дніпрвоської публіки допомогли активісти місцевої громадської організації "Спільнота активної молоді".

Нагадаємо, що наприкінці минулого року дніпряни вийшли на акцію пам'ять Катерини Гандзюк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...