App Store Google Play

Системне вбивство: у Дніпрі презентували фільм про Катерину Гандзюк

18.05.2019 09:45
Системне вбивство: у Дніпрі презентували фільм про Катерину Гандзюк

Вчора, 17 травня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася презентація документального фільму "Гандзюк: системне вбивство". Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Авторкою фільму є Ганна Бабінець, журналіст Слідства.info - видання, яке останнім задокументувало свідчення Катерини Гандзюк перед її смертю.

"Так вийшло, що після нападу на Катерину Гандзюк, ми приїхали до неї в лікарню та записали інтерв'ю, яке згодом виявилося її останніми свідченням на камеру. Мені одночасно важко і приємно презентувати цей фільм в Дніпрі, адже я тут виросла та навчалася", - розповіла Ганна Бабінець.

Фільм "Гандзюк: системне вбивство" розповідає про перебіг слідства щодо нападу на херсонську активістку та причетних до цього осіб. Влітку 2018 року невідомі напали на дівчину та облили її сірчаною кислотою, через що вона отримала значні опіки тіла. Окрему увагу у стрічці приділяють друзям та однодумцям Катерини Гандзюк, які після її смерті почали організовувати масові акції у всіх куточках України й таким чином змушувати правоохоронні органи розслідувати справу. 

З фільму глядачі також можуть дізнатися про деталі нападу та позицію самої Катерини Гандзюк, яку вона висловила під час перебування у лікарні.

Презентувати документальний фільм для дніпрвоської публіки допомогли активісти місцевої громадської організації "Спільнота активної молоді".

Нагадаємо, що наприкінці минулого року дніпряни вийшли на акцію пам'ять Катерини Гандзюк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...