App Store Google Play

Президента просять присвоїти звання Героя України керівнику ОКЛ ім. Мечникова Сергію Риженку

18 Травня 12:00
Президента просять присвоїти звання Героя України керівнику ОКЛ ім. Мечникова Сергію Риженку

На сайті Президента України зареєструвано петицію, в якій просять присвоїти звання Героя України Сергію Риженку, головному лікарю обласної клінічної лікарні імені Мечникова, повідомляє Дніпроград.

"Про керівника цієї лікарні і його колектив, який ось уже п`ять років поспіль через війну на сході країни рятують життя українських вояків та мирних громадян, знають і в нашій державі, і далеко за її межами. За цей час Мечниківці поставили на ноги тисячі важкопораних бійців, більшість з них були на межі життя та смерті. Настав час відзначити подвиг української лікарні на самому високому державному рівні!", - зазначає автор петиції, місцевий журналіст Артур Терещенко.

У коментарі Дніпрограду автор петиції пояснив, що ідея про відзначення Сергія Риженка з'явилася не зараз. Як розповів Артур Терещенко, ще у 2017 році виникла ініціатива нагородити лікарню імені Мечникова почесною відзнакою. Втім, через складнощі у законодавстві нагородити весь медичний заклад наразі майже неможливо.

"Свого часу я зареєстрував подібну петицію. Тоді я не мав на увазі саме Риженка. Я хотів аби відзначили усю лікарню Мечникова і всіх, хто там працює. Тоді я не врахував певні позиції. Щоб присвоїти звання Героя саме закладу, а не людині, потрібні неабиякі зміни, які вирішуються у Верховній Раді. Я зрозумів, що ідея слушна, але не на часі", - розповів Терещенко.

Відповідно, ідея про нагородження лікарні була відкладена до кращих часів. Втім, за словами автора петиції, ініціатива знову набула актуальності через масове нагородження державними відзнаками сумнівних осіб.

"Пару днів тому я задумався чому знову є певні персонажі, які нещодавно отримали Героя України і чим Сергій Риженко гірший за них. Я не претендую на "останню інстанцію", але принаймні треба почути думку спільноти через можливість голосування. Хотілося б почути і побачити скільки таких однодумців знайдеться. Саме тому я і зареєстрував цю петицію. Чому саме Героя України? Тому що це буде один з перших медиків, який робить щодня геройську справу, лікуючи і ставлячи на ноги українських бійців - справжніх сучасних героїв, які захищають країну", - додав Артур Терещенко.

Підтримати петицію щодо присвоєння звання Героя України Сергію Риженку можна на офіційному сайті Президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...