App Store Google Play

Дніпряни долучилися до акції "Хто замовив Катю Гандзюк?"

18.05.2019 15:00
Дніпряни долучилися до акції "Хто замовив Катю Гандзюк?"

Сьогодні, 18 травня, у Дніпрі відбулася акція "Хто замовив Катю Гандзюк?". Однойменні акції проходили в 9 столицях різних країн і в 40 українських містах. Про це повідомив активіст Владислав Мельничук на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

У Дніпрі та десятках інших українських міст сотні активістів і небайдужих вийшли на акції пам'яті загиблої радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Майже рік тому на херсонську активістку було скоєно зухвалий та цинічний напад. На сьогодні справа досі не розкрита, а винні не покарані.

Учасники цих акцій зібралися на центральних площах своїх міст з метою нагадати суспільству і новообраному президенту про необхідність розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк, а також інших нападів на активістів, про системні переслідування громадських активістів з боку влади і про саботаж розслідування нападів правоохоронними органами.

В акції на Європейській площі взяли участь декілька десятків осіб. Вони тримали в руках листки паперу з написами "Вбивці на волі" та прізвищами підозрюваних в убивстві осіб.

Під час акції виступив громадський активіст Кирило Дороленко, який зауважив, що справа Катерини Гандзюк - не єдина. Вона є символом, що відбувається з громадськими активістами.

"За смерть зазвичай карають, однак вбивці досі на волі. Зараз тут зібрався громадський актив, аби сказати свою думку - ми не повинні полишити цю справу. Тому що система перевіряє нас: настільки ми готові боротися", - додав він.

"Ми не закриємо очі на чергову смерть активіста і вимагаємо, аби правоохоронні органи діяли в інтересах українського суспільства", - зауважив Владислав Мельничук.

Наприкінці акції мітингувальники запалили фаєри та димові шашки скандуючи "Хто замовив Катю Гандзюк".

Нагадаємо, що вчора, 17 травня, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася презентація документального фільму "Гандзюк: системне вбивство".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...