App Store Google Play

Дилер на «заточених» торгах виграв у виробника 31 мільйон на трохи дешевші коагулянти

18.05.2019 21:00
Дилер на «заточених» торгах виграв у виробника 31 мільйон на трохи дешевші коагулянти

КП «Кривбасводоканал» Криворізької міської ради 6 травня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий будинок «Аква-Холдинг» коагулянтів на 30,60 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Наші гроші".

Згідно з тендером, протягом року поставлять 2 200 т рідкого гідроксихлориду алюмінію виробництва ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт» (м. Пологи, Запорізька обл.).

У січні КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міськради замовляло Полвак 68 у «ПХЗ «Коагулянт» по 15 200 грн./т, а КП «Аульський водовід» Дніпропетровської облради – у «ТБ «Аква-Холдинг» по 15 450 грн./т. Це на 9-10% дорожче за нинішню ціну від «Аква-Холдингу» для «Кривбасводоканалу», хоча завод-виробник у Пологах Запорізької області знаходиться трохи далі від Запоріжжя, ніж від Дніпра та Аулів Дніпропетровської області.

Ціна угоди на 8% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 33,24 млн грн.

Тендерна документація вимагала від учасників підтвердити досвід аналогічного постачання коагулянту для підготовки питної води на водопровідних станціях виробничою потужністю не менше 100 тис куб. м на добу за 2018 рік. Зокрема вимагалися довільна довідка, завірена нотаріусом копія договору і позитивний відгук. Дві фірми не допустили до аукціону в тому числі через невідповідність цим вимогам.

Також замовник вимагав надати документи про дослідження саме в його лабораторії та промислові випробування саме на його Радушанському та Карачуновському водоочисних комплексах. «Неосинтез» приніс їх, але вони стосувалися інших марок. «Неосинтез» оскаржив своє відхилення в АМКУ, але запізнився зі скаргою на один день.

Єдиним допущеним конкурентом дилера «Аква-Холдинг» був виробник «Коагулянт».

Зараз дніпровський «Аква-Холдинг» через кіпрську фірму «Сінофіл Інвестмент Лімітед» належить Валентині Білоус із Дніпра, директором є Михайло Федосеєнко. Однак раніше власниками були Сергій Астахов і ТОВ з ІІ «Євроленд». Останнє раніше було записане на Сергія Захаренка, а зараз його засновниками є ТОВ «Поліпром-Інвест» того ж Астахова і фірма «Гранд Стар Ллс» (Сейшельські Острови).

Виробником «ПХЗ «Коагулянт» володіють дніпровці Олександр Константинов, Рената Ярошенко та Євген Острейко, а також компанії «Альфа Ечівментс с.а.р.л.», «Сан Грінвуд Інтернешнл с.а.р.л.» і «Смарт Кемікалс с.а.р.л.» із Люксембургу. Донедавна частки цих трьох люксембурзьких фірм належали ТОВ НВП «Поліпром» тих самих дніпровців, белізькій «Голдфокс Юроп Дівіжн ЛТД» і кіпрській «Поліпром Ассетс (Кіпр) Лімітед».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...