App Store Google Play

Замість бібліотеки – «вільні полиці»: на Січеславщині відкрили черговий буккросинг

16 Травня 20:00
Замість бібліотеки – «вільні полиці»: на Січеславщині відкрили черговий буккросинг

У Дніпрі відкрили ще один куточок буккросингу. Цього разу книги подарували учням школи №23. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Відкрили на Дніпропетровщині вже понад 70 буккросингів. Загалом подарували майже 40 тисяч книжок. Дуже важливо, щоб діти читали та отримували нові знання», - зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Яскраві полички у формі англійських літер READ тепер з’явилися і в дніпровській школі №23. Дітям подарували 300 новеньких книжок.

«Немає нічого важливішого за знання. Із першого класу ми привчаємо діточок читати книги. Дуже щасливі, що у нашій школі з’явилися такі чарівні полички», - сказала директор школи №23 Наталя Квятковська.

На різнокольорових поличках – література на будь-який смак

Є книги і для молодших школярів, і для старшокласників.

«Такий куточок дуже мотивує до читання. Хочеться взяти і прочитати усі ці книги. Я вже побачила на поличках  кілька примірників, які хочу взяти . Поки обрала собі «Маленького принца» Екзюпері», - поділилася учениця 8 класу Катерина Ламза.

Вже кортить поринути у чарівний книжковий світ восьмикласниці Емілії Лавринець.

«Обрала «Історію України» у мапах, з нею буде легше вчити шкільний предмет - тут все дуже зручно та зрозуміло написано. А ще взяла почитати «Дон Кіхот» Сервантеса. Нещодавно ходила на балет, який мені дуже сподобався, тепер хочу почитати роман», - розповіла учениця 8 класу Емілія Лавринець.

Діти зізналися – тепер намагатимуться читати більше.

«Щоб взяти книжку у бібліотеці, потрібно туди йти, оформлювати книгу, чекати – на це не завжди є час. А тут можна одразу взяти будь-яку книжку, - сказала учениця 8 класу Станіслава Лаптєва. – Люблю книги, особливо детективи та пригодницькі романи. Собі обрала «Алісу у країні чудес»  - читатиму її мовою оригіналу».

Радіють появі буккросингу і вчителі.

«Разом з моїми учнями дуже полюбляємо читати. Раніше була байдужа до фантастики, а учні мене «підсадили» на творчість Стівена Кінга. Тому появі буккросингу неабияк радіємо. Переконана – діти, які читають, у майбутньому стануть людьми, які думають», - сказала вчитель біології школи №23 Світлана Аляєва.

Буккросинг – надзвичайно популярний у світі рух. Його мета – вільний обмін книжками. Правила прості та незмінні: бери будь-яку книжку, але взамін постав іншу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...