App Store Google Play

Замість бібліотеки – «вільні полиці»: на Січеславщині відкрили черговий буккросинг

16.05.2019 20:00
Замість бібліотеки – «вільні полиці»: на Січеславщині відкрили черговий буккросинг

У Дніпрі відкрили ще один куточок буккросингу. Цього разу книги подарували учням школи №23. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Відкрили на Дніпропетровщині вже понад 70 буккросингів. Загалом подарували майже 40 тисяч книжок. Дуже важливо, щоб діти читали та отримували нові знання», - зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Яскраві полички у формі англійських літер READ тепер з’явилися і в дніпровській школі №23. Дітям подарували 300 новеньких книжок.

«Немає нічого важливішого за знання. Із першого класу ми привчаємо діточок читати книги. Дуже щасливі, що у нашій школі з’явилися такі чарівні полички», - сказала директор школи №23 Наталя Квятковська.

На різнокольорових поличках – література на будь-який смак

Є книги і для молодших школярів, і для старшокласників.

«Такий куточок дуже мотивує до читання. Хочеться взяти і прочитати усі ці книги. Я вже побачила на поличках  кілька примірників, які хочу взяти . Поки обрала собі «Маленького принца» Екзюпері», - поділилася учениця 8 класу Катерина Ламза.

Вже кортить поринути у чарівний книжковий світ восьмикласниці Емілії Лавринець.

«Обрала «Історію України» у мапах, з нею буде легше вчити шкільний предмет - тут все дуже зручно та зрозуміло написано. А ще взяла почитати «Дон Кіхот» Сервантеса. Нещодавно ходила на балет, який мені дуже сподобався, тепер хочу почитати роман», - розповіла учениця 8 класу Емілія Лавринець.

Діти зізналися – тепер намагатимуться читати більше.

«Щоб взяти книжку у бібліотеці, потрібно туди йти, оформлювати книгу, чекати – на це не завжди є час. А тут можна одразу взяти будь-яку книжку, - сказала учениця 8 класу Станіслава Лаптєва. – Люблю книги, особливо детективи та пригодницькі романи. Собі обрала «Алісу у країні чудес»  - читатиму її мовою оригіналу».

Радіють появі буккросингу і вчителі.

«Разом з моїми учнями дуже полюбляємо читати. Раніше була байдужа до фантастики, а учні мене «підсадили» на творчість Стівена Кінга. Тому появі буккросингу неабияк радіємо. Переконана – діти, які читають, у майбутньому стануть людьми, які думають», - сказала вчитель біології школи №23 Світлана Аляєва.

Буккросинг – надзвичайно популярний у світі рух. Його мета – вільний обмін книжками. Правила прості та незмінні: бери будь-яку книжку, але взамін постав іншу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...