App Store Google Play

У Марганці завершують реконструкцію інфекційного відділення центральної міської лікарні

16 Травня 16:30
У Марганці завершують реконструкцію інфекційного відділення центральної міської лікарні

На стадії завершення реконструкція інфекційного відділення центральної міської лікарні в Марганці. За останній рік два поверхи будівлі кардинально змінилися. Про таке оновлення марганчани тільки мріяли – мрії втілює в реальність Дніпропетровська ОДА. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці будь-якого населеного пункту незалежно від його розмірів мають право на сучасну медицину. У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом оновлюємо оснащення, проводимо реконструкцію», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Завершується реконструкція інфекційного відділення Марганецької центральної лікарні. Двоповерхову будівлю не впізнати.  Це небо й земля, каже завідуюча інфекційним відділенням Маргарита Юрченко.

У Марганці завершується реконструкція інфекційного відділення...

«Будівля була зведена ще в 1985 році. З того часу – жодного капремонту. Дах протікав: вода цабеніла у відра, які стояли по всьому другому поверху. Води гарячої не було. На 20-30 хворих приходився один туалет. Словом, все аж кричало про ремонт», – розказала вона. 

Підрядники полагодили й утеплили покрівлю, замінили всі вікна і двері, установили душові, ванни, водонагрівачі та лампи для дезінфекції приміщення. Підлогу облицювали плиткою.

Залишилися зовнішні оздоблювальні роботи: дофарбувати фасад, облаштувати цоколь і рампу. 

 Двоповерхова будівля...

«У цій «інфекціонці» доводиться частенько лежати з дитиною. Будівля була в занедбаному стані й потребувала якісного ремонту. Дякуємо всім, хто його організував. Сподіваємося, уже скоро будемо лікуватися в комфортних умовах», – сказала місцева мешканка Наталія Никитенко.  

У відділенні – дев’ять боксів та п’ять полубоксів на 25 ліжок. Протягом року воно приймає до тисячі жителів Марганця і навколишніх населених пунктів, здебільшого дітей.

Поки тривають ремонтні роботи, дітей лікують у Нікопольській районній лікарні, дорослих – у Томаківській.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...