App Store Google Play

У Дніпрі відкрили першу в регіоні лабораторію з мехатроніки

16 Травня 19:30
У Дніпрі відкрили першу в регіоні лабораторію з мехатроніки

Сьогодні, 16 травня, у Дніпрі відкрили першу в регіоні лабораторію з мехатроніки. Навчальний кабінет розташувався у стінах НТУ "Дніпровська політехніка", тепер скористатись ним і отримати знання з відповідної наукової галузі зможуть студенти вишу та усі охочі школярі міста. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

За словами першого проректора НТУ "Дніпровська Політехніка" Олександра Азюковського, нині технології сягнули далеко вперед, а відтак - у молоді необхідно формувати правильне інформаційне сприйняття того, що відбувається на ринку праці. Нині сучасні компанії вже придбали собі обладнання, яке висуває вимоги в якості підготовки певних фахівців.

"Ця лабораторія спрямована у майбутнє, оскільки наявне тут обладнання у форматі "Лего" дозволяє школярам та студентам забезпечувати автоматизацію імітації певних технологічних процесів", - зазначив Олександр Азюковський.

Обладнання, наявне в лабораторії, дозволяє створити уявний симулятор промислової ситуації у лабораторних умовах. У такий спосіб тут забезпечуватимуть швидку адаптацію випускників до реальних задач, на яких вони зможуть реалізувати отримані фахові навички.

Новий навчальний простір також має на меті популяризувати серед молоді технічні професії. Адже великі компанії наразі відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів, які можуть працювати на новому обладнанні.

"Мехатроніка - це професія майбутнього. Це сімейний лікар для робота або сучасного механізованого обладнання. Це люди, які можуть його обслуговувати, налаштовувати та працювати на ньому. Роботи і сучасні автоматизовані станки на виробництві вже є, а фахівців, які можуть їх обслуговувати, не вистачає. Тому ми зацікавлені, щоб заклади освіти цих фахівців готували. Саме тому ми відкриваємо лабораторію мехатроніки у вищому навчальному закладі і сподіваємось, що студенти, які навчатимуться за відповідними спеціальностями, матимуть необхідні навички", - прокоментував директор з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП Дмитро Кисилевський.

Зазначимо, що підготовку на новому обладнанні пройшли майже сотня школярів.

Раніше повідомлялося, що до Дніпра на фінал конкурсу наукових робіт завітають студенти зі всієї країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...