App Store Google Play

Міськрада Дніпра приховала угоди з фірмою, номінальний власник якої заперечив поліції причетність до неї

16.05.2019 08:00
Міськрада Дніпра приховала угоди з фірмою, номінальний власник якої заперечив поліції причетність до неї

Департамент житлового господарства Дніпровської міськради не опублікував в системі «Прозорро» низку угод, які було укладено з ТОВ «Мегалотус» на загальну суму 1,25 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Бюро.UA».

Так, з ухвали Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська відомо, що поліція розслідує справу про розкрадання коштів міського бюджету під час ремонтів під’їздів багатоквартирних будинків в Дніпрі. В якості свідка був допитаний директор та засновник ТОВ «Інтер-Авто-Трейд» иа ТОВ «Мегалотус». Він заявив, що не має жодного відношення до діяльності цих фірм, документів на їх регістрацію або фінансово-господарську діяльність не підписував, рахунків в фінустановах не відкривав.

При цьому, в 2018 році Департамент житлового господарства Дніпровської міськради та ТОВ «Мегалотус» уклали низку угод на проведення ремонтів в будинках, гроші по цим угодам були перераховані фірмі.

В поліції підозрюють, що невстановлені слідством особи привласнюють кошти Департамента житлового господарства Дніпровської міськради.

В системі «Прозорро» Департамент оприлюднив п’ять звітів про укладання за угод з «Мегалотус» за неконкуретною процедурою на загальну суму 588 тис грн. При цьому, за даними портала «Є-Дата» угод між мерією та фірмою було значно більше – рахунки «Мегалотус» Департаментом було перераховано 1,25 млн грн. Всі кошти були сплачені в 2018 році.

Зазначається, що «Мегалотус» за статутним капіталом в сім тисяч гривень було створено в квітні минулого року мешканкою села Миколаївка Дніпропетровської області Вітою Підпалою, яка була і директором. Спочатку основним видом діяльності фірма вказала «торгівля іншими транспортними засобами». Через місяць власником фірми став мешканець Дніпра Тарас Біжко, який зайняв і пост керівника, а основною діяльністю стало «будівництво житлових і нежитлових будівель».

Біжко вказаний керівником ТОВ «Інтер-Авто-Трейд», де йому належить 95%. Іншим засновником фірми є Павло Синенько. Останній разом з Біжком є співзасновниками ТОВ «Інтер-Авто-Торг». Синенько також є засновником ТОВ «Таім» та ТОВ «Стальп», які є фігурантами низки кримінальних проваджень по ухилянню від сплати податків.

«Інтер-Авто-Трейд» та  «Інтер-Авто-Торг» також є фігурантами кримінальних спарв за позовами фізичних осіб, які перераховували аванси фірмам за авто техніку, але так і не отримали її.

Щодо номінального власника цих фірм – Тараса Біжка, то в мережі Facebook є дві сторінки під його ім’ям. Один з профілів оформлений сторінкою з його паспорту, копію якого «Мегалотус» подавав на тендер П’ятихатcької райдержадміністрації Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...