App Store Google Play

Філатов продовжує здавати своїх підопічних в руки прокуратури

16.05.2019 15:00
Філатов продовжує здавати своїх підопічних в руки прокуратури

Сьогодні, 16 травня, міський голова Дніпра Борис Філатов провів брифінг у стінах міськради та повідомив про деякі кадрові зміни відносно своїх підопічних. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Перш за все Філатов повідомив, що з боку міськради був проведений аудит нещодавно ліквідованого Департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив. За словами городничого, під час перевірки Департаменту було виявлено низку порушень у фінансовій сфері та процедурах проведення відкритих торгів на майданчику Prozorro. Відповідно до цього було прийнято рішення про звернення до прокуратури з клопотанням про відкриття кримінального провадження щодо відповідальних осіб ліквідованого підрозділу міськради.

Що стосується Бюджету участі, яким керували у Департаменті з питань енергоефективних технологій, то міський голова повідомив, що цим проектом будуть займатися вже у якомусь з інших департаментів.

Прокуратурою Філатов пригрозив і Департаменту стратегічного розвитку, який займався скандальною реконструкцією фасадів у Дніпрі

На цьому городничий не зупинився та повідомив, що у найближчий час буде звільнено директора комунального підприємства «Дніпротранскомплекс».

«Я бачу ці жовті коробки, які з’являються на зупинках громадського транспорту. Ми начебто з одного боку боремося з МАФами, а з іншого вони з’являються на зупинках. До того ж, відомо, що там на всю торгують горілкою та сигаретами», - сказав Філатов.

Він також додав, що стосовно будівництва нових зупиночних комплексів також буде проведена перевірка і у разі виявлення порушень, матеріали будуть передані до прокуратури.

Таким чином, традиційно міський голова Дніпра Борися Філатов продовжує віддавати своїх підопічних у руки прокуратури коли ті «відпрацьовують свій ресурс».

Слід зазначити, що Департамент з питань енергоефективних технологій фактично керувався фракцією «Самопоміч», а керівництво КП «Дніпротранскомлекс» входило в орбіту впливу міських депутатів, яких у свій час Філатов переманив з фракції «Опозиційного блоку». Вочевидь, ліквідація Департаменту та тиск на колишніх «політичних партнерів» пов’язаний із тим, їхні «послуги» під час сесій міському голові більше не потрібні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...