App Store Google Play

Філатов продовжує здавати своїх підопічних в руки прокуратури

16 Травня 15:00
Філатов продовжує здавати своїх підопічних в руки прокуратури

Сьогодні, 16 травня, міський голова Дніпра Борис Філатов провів брифінг у стінах міськради та повідомив про деякі кадрові зміни відносно своїх підопічних. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Перш за все Філатов повідомив, що з боку міськради був проведений аудит нещодавно ліквідованого Департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив. За словами городничого, під час перевірки Департаменту було виявлено низку порушень у фінансовій сфері та процедурах проведення відкритих торгів на майданчику Prozorro. Відповідно до цього було прийнято рішення про звернення до прокуратури з клопотанням про відкриття кримінального провадження щодо відповідальних осіб ліквідованого підрозділу міськради.

Що стосується Бюджету участі, яким керували у Департаменті з питань енергоефективних технологій, то міський голова повідомив, що цим проектом будуть займатися вже у якомусь з інших департаментів.

Прокуратурою Філатов пригрозив і Департаменту стратегічного розвитку, який займався скандальною реконструкцією фасадів у Дніпрі

На цьому городничий не зупинився та повідомив, що у найближчий час буде звільнено директора комунального підприємства «Дніпротранскомплекс».

«Я бачу ці жовті коробки, які з’являються на зупинках громадського транспорту. Ми начебто з одного боку боремося з МАФами, а з іншого вони з’являються на зупинках. До того ж, відомо, що там на всю торгують горілкою та сигаретами», - сказав Філатов.

Він також додав, що стосовно будівництва нових зупиночних комплексів також буде проведена перевірка і у разі виявлення порушень, матеріали будуть передані до прокуратури.

Таким чином, традиційно міський голова Дніпра Борися Філатов продовжує віддавати своїх підопічних у руки прокуратури коли ті «відпрацьовують свій ресурс».

Слід зазначити, що Департамент з питань енергоефективних технологій фактично керувався фракцією «Самопоміч», а керівництво КП «Дніпротранскомлекс» входило в орбіту впливу міських депутатів, яких у свій час Філатов переманив з фракції «Опозиційного блоку». Вочевидь, ліквідація Департаменту та тиск на колишніх «політичних партнерів» пов’язаний із тим, їхні «послуги» під час сесій міському голові більше не потрібні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...