App Store Google Play

До Міжнародного дня музеїв дніпровський Музей Голокосту готує насичену програму

16 Травня 11:30
До Міжнародного дня музеїв дніпровський Музей Голокосту готує насичену програму

До Міжнародного дня музеїв, який відзначатимуть у неділю, 19 травня, у дніпровському Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» протягом дня відбудеться низка тематичних заходів. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу закладу.

Відзначати професійне свято тут розпочнуть о 10:30. На цей час запланований показ експонатів зі сховищ Музею. Відвідати таку екскурсію усі охочі також зможуть о 13:30 та 16:30.

О 13:00 відбудеться вокальний виступ солістки Дніпропетровської обласної філармонії імені Л. Когана Юлії Мандич, а вже за годину, о 14:00, дніпрян та гостей міста запрошують на авторську екскурсію Музеєм від доктора Ігоря Щупака.

Для усіх поціновувачів історії організували бесіду з науковцем, громадським і державним діячем Віктором Хазаном. Захід  "Історія країни в історії родини" розпочнеться о 16:00.

Підготували для гостей музею і розважальну програму, зокрема, о 17:30, всі присутні матимуть змогу взяти участь у святковій лотереї.

Крім того, протягом дня, а саме - о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 та 18:00, відбудуться екскурсії Музеєм із відвідуванням зали «Годинники, що бачили минуле»

Вхід на усі заходи вільний.

Раніше повідомлялося, що дніпрян запрошують поринути в дивовижний світ різних народів та часів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...