App Store Google Play

До Міжнародного дня музеїв дніпровський Музей Голокосту готує насичену програму

16.05.2019 11:30
До Міжнародного дня музеїв дніпровський Музей Голокосту готує насичену програму

До Міжнародного дня музеїв, який відзначатимуть у неділю, 19 травня, у дніпровському Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» протягом дня відбудеться низка тематичних заходів. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу закладу.

Відзначати професійне свято тут розпочнуть о 10:30. На цей час запланований показ експонатів зі сховищ Музею. Відвідати таку екскурсію усі охочі також зможуть о 13:30 та 16:30.

О 13:00 відбудеться вокальний виступ солістки Дніпропетровської обласної філармонії імені Л. Когана Юлії Мандич, а вже за годину, о 14:00, дніпрян та гостей міста запрошують на авторську екскурсію Музеєм від доктора Ігоря Щупака.

Для усіх поціновувачів історії організували бесіду з науковцем, громадським і державним діячем Віктором Хазаном. Захід  "Історія країни в історії родини" розпочнеться о 16:00.

Підготували для гостей музею і розважальну програму, зокрема, о 17:30, всі присутні матимуть змогу взяти участь у святковій лотереї.

Крім того, протягом дня, а саме - о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 та 18:00, відбудуться екскурсії Музеєм із відвідуванням зали «Годинники, що бачили минуле»

Вхід на усі заходи вільний.

Раніше повідомлялося, що дніпрян запрошують поринути в дивовижний світ різних народів та часів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...