App Store Google Play

Слухання справи екс-голови Підгородного розпочнуть із самого початку

15.05.2019 10:30
Слухання справи екс-голови Підгородного розпочнуть із самого початку

Справа звільненої достроково екс-голови міста Підгородного Галини Кузьменко повертається на додатковий розгляд у суд першої інстанції. Таке рішення Дніпропетровського апеляційного суду означає, що звинувачення прокуратури у нібито вчиненому чиновницею злочині не є доведеними та обгрунтованими. Про це повідомляє Дніпроград зі слів присутньої у залі суда громадської активістки Людмили Кострюкової.

Судова справа Галини Кузьменко триває  протягом декількох років. Жінку звинуватили у порушенні законодавства під час встановлення нових вікон в одній зі шкіл міста. Сама обвинувачувана і громадськість Підгородного з цим не згодні і стверджують, що це лише маніпуляції депутатів, які хочуть прибрати владу до власних рук. 

Аби відстояти свої права, Галина Кузьменко подала апеляцію на рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, яким суддя Сергій Ребров визнав її винною.

Судове засідання відбулося у вівторок, 14 травня. Окрім сторін,  залу суду вщент заповнили небайдужа громадськість та преса.

"Загалом суд склав багатогранні враження. Спочатку здавалося, що апеляцію не задовільнять. Вплинула присутність громадськості і грамотний виступ Галини Кузьменко. З логічної точки зору в її діях немає складу злочину. Головне - у неї не було жодного злого умислу", - прокоментувала Людмила Кострюкова.

Після наради судді винесли рішення частково задовольнити апеляційну скаргу Галини Кузьменко і призначити додатковий розгляд справи у суді першої інстанції.

Нагадаємо, що у грудні минулого року депутати міської ради Підгородного проголосували за дострокове припинення повноважень Галини Кузьменко через нібито численні порушення нею Конституції України. Втім, сама Галина Кузьменко наголошує, що звільнення було безпідставним, а голосування щодо її звільнення готувалося три місяці. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...