App Store Google Play

Слухання справи екс-голови Підгородного розпочнуть із самого початку

15 Травня 10:30
Слухання справи екс-голови Підгородного розпочнуть із самого початку

Справа звільненої достроково екс-голови міста Підгородного Галини Кузьменко повертається на додатковий розгляд у суд першої інстанції. Таке рішення Дніпропетровського апеляційного суду означає, що звинувачення прокуратури у нібито вчиненому чиновницею злочині не є доведеними та обгрунтованими. Про це повідомляє Дніпроград зі слів присутньої у залі суда громадської активістки Людмили Кострюкової.

Судова справа Галини Кузьменко триває  протягом декількох років. Жінку звинуватили у порушенні законодавства під час встановлення нових вікон в одній зі шкіл міста. Сама обвинувачувана і громадськість Підгородного з цим не згодні і стверджують, що це лише маніпуляції депутатів, які хочуть прибрати владу до власних рук. 

Аби відстояти свої права, Галина Кузьменко подала апеляцію на рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, яким суддя Сергій Ребров визнав її винною.

Судове засідання відбулося у вівторок, 14 травня. Окрім сторін,  залу суду вщент заповнили небайдужа громадськість та преса.

"Загалом суд склав багатогранні враження. Спочатку здавалося, що апеляцію не задовільнять. Вплинула присутність громадськості і грамотний виступ Галини Кузьменко. З логічної точки зору в її діях немає складу злочину. Головне - у неї не було жодного злого умислу", - прокоментувала Людмила Кострюкова.

Після наради судді винесли рішення частково задовольнити апеляційну скаргу Галини Кузьменко і призначити додатковий розгляд справи у суді першої інстанції.

Нагадаємо, що у грудні минулого року депутати міської ради Підгородного проголосували за дострокове припинення повноважень Галини Кузьменко через нібито численні порушення нею Конституції України. Втім, сама Галина Кузьменко наголошує, що звільнення було безпідставним, а голосування щодо її звільнення готувалося три місяці. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...