App Store Google Play

Слухання справи екс-голови Підгородного розпочнуть із самого початку

15.05.2019 10:30
Слухання справи екс-голови Підгородного розпочнуть із самого початку

Справа звільненої достроково екс-голови міста Підгородного Галини Кузьменко повертається на додатковий розгляд у суд першої інстанції. Таке рішення Дніпропетровського апеляційного суду означає, що звинувачення прокуратури у нібито вчиненому чиновницею злочині не є доведеними та обгрунтованими. Про це повідомляє Дніпроград зі слів присутньої у залі суда громадської активістки Людмили Кострюкової.

Судова справа Галини Кузьменко триває  протягом декількох років. Жінку звинуватили у порушенні законодавства під час встановлення нових вікон в одній зі шкіл міста. Сама обвинувачувана і громадськість Підгородного з цим не згодні і стверджують, що це лише маніпуляції депутатів, які хочуть прибрати владу до власних рук. 

Аби відстояти свої права, Галина Кузьменко подала апеляцію на рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, яким суддя Сергій Ребров визнав її винною.

Судове засідання відбулося у вівторок, 14 травня. Окрім сторін,  залу суду вщент заповнили небайдужа громадськість та преса.

"Загалом суд склав багатогранні враження. Спочатку здавалося, що апеляцію не задовільнять. Вплинула присутність громадськості і грамотний виступ Галини Кузьменко. З логічної точки зору в її діях немає складу злочину. Головне - у неї не було жодного злого умислу", - прокоментувала Людмила Кострюкова.

Після наради судді винесли рішення частково задовольнити апеляційну скаргу Галини Кузьменко і призначити додатковий розгляд справи у суді першої інстанції.

Нагадаємо, що у грудні минулого року депутати міської ради Підгородного проголосували за дострокове припинення повноважень Галини Кузьменко через нібито численні порушення нею Конституції України. Втім, сама Галина Кузьменко наголошує, що звільнення було безпідставним, а голосування щодо її звільнення готувалося три місяці. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...