App Store Google Play

Повне перезавантаження: у Марганці завершують реконструкцію двоповерхової школи №7

15.05.2019 15:00
Повне перезавантаження: у Марганці завершують реконструкцію двоповерхової школи №7

Реконструкція школи №7 Марганця, яка розпочалася наприкінці червня 2018-го, добігає кінця. Капітальне оновлення торкнулося кожного куточка навчального закладу. Комфортні умови мотивуватимуть навчатися краще, зізнаються учні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школа, у якій кортить навчатися. Такий освітній простір створюємо в кожному куточку Дніпропетровської області. Наразі обласним коштом оновлюємо понад 30-ти шкіл. У навчальних закладах запроваджуємо сучасні технології. Окремий акцент – на енергоефективності та креативності», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

На стадії завершення осучаснення двоповерхової школи №7 у Марганці. Заклад звели ще в повоєнні роки. Понад 70 років поспіль проблеми тут не вирішувалися, а накопичувалися.

…вперше за 70 років…

«Школа була сірою й непривітною. За сім десятиріч тут все віджило своє: дах протікав, у вікна дуло, а через допотопну систему опалення у класах було прохолодно. Заклад потребував докорінного оновлення і, нарешті, ми дочекалися цього. Про стару будівлю нагадуватимуть хіба що стіни, усе інше буде новим», – акцентувала директорка школи Оксана Кузуб.

Реконструкцію закладу, яку розпочали влітку 2018-го, завершують. З того часу відбулося повне «перезавантаження» школи, кажуть підрядники. Вони перекрили дах, замінили опалення та комунікації. Фасад утеплили – наразі дофарбовують.

Якщо ззовні будівля пастельного кольору, то всередині превалюють яскраві барви. Синій і блакитний – на позначення молодших класів, червоний, зелений, жовтий та бузковий відрізнятимуть кабінети старшокласників. Серед забарвлених елементів – двері та стіна під дошку.

 …так і зсередини.

 «Я дуже радію змінам. Подобається, як наша школа трансформується. Змінився її зовнішній вигляд. Упевнений, тут навчання буде легким і цікавим», – поділився дев’ятикласник Іван Тарасов. 

Останні ремонтні штрихи – в актовому залі. Сучасне покриття незабаром укладуть у спортзалі. Щойно «брудні роботи» будуть позаду, у класах установлять нові меблі та мультимедійне обладнання.

«Наша школа так змінюється, що подих перехоплює. Думаю, бажання ходити до неї буде ще сильнішим», – розказала чотирнадцятирічна Олена Манилова.

 …коридорів…

Після реконструкції школа стане доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі працюватимуть ресурсна кімната й медіатека.

На подвір’ї – новий асфальт. Підготували ґрунт для висадки дерев та квітів. Які саме насадження зеленітимуть навколо, вирішуватимуть педагоги.

Навколо закладу установили паркан.

 Триває благоустрій території.

Сісти за новенькі парти кортить майже 300 учням. Усі вони – мешканці мікрорайону Максимівка. Поки тривають ремонтні роботи, школярі навчаються в сусідніх закладах.

Крім 7-ї, Дніпропетровська ОДА реконструює в Марганці школу №9.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА реконструює у Дніпрі школу №126.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...