App Store Google Play

Повне перезавантаження: у Марганці завершують реконструкцію двоповерхової школи №7

15.05.2019 15:00
Повне перезавантаження: у Марганці завершують реконструкцію двоповерхової школи №7

Реконструкція школи №7 Марганця, яка розпочалася наприкінці червня 2018-го, добігає кінця. Капітальне оновлення торкнулося кожного куточка навчального закладу. Комфортні умови мотивуватимуть навчатися краще, зізнаються учні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школа, у якій кортить навчатися. Такий освітній простір створюємо в кожному куточку Дніпропетровської області. Наразі обласним коштом оновлюємо понад 30-ти шкіл. У навчальних закладах запроваджуємо сучасні технології. Окремий акцент – на енергоефективності та креативності», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

На стадії завершення осучаснення двоповерхової школи №7 у Марганці. Заклад звели ще в повоєнні роки. Понад 70 років поспіль проблеми тут не вирішувалися, а накопичувалися.

…вперше за 70 років…

«Школа була сірою й непривітною. За сім десятиріч тут все віджило своє: дах протікав, у вікна дуло, а через допотопну систему опалення у класах було прохолодно. Заклад потребував докорінного оновлення і, нарешті, ми дочекалися цього. Про стару будівлю нагадуватимуть хіба що стіни, усе інше буде новим», – акцентувала директорка школи Оксана Кузуб.

Реконструкцію закладу, яку розпочали влітку 2018-го, завершують. З того часу відбулося повне «перезавантаження» школи, кажуть підрядники. Вони перекрили дах, замінили опалення та комунікації. Фасад утеплили – наразі дофарбовують.

Якщо ззовні будівля пастельного кольору, то всередині превалюють яскраві барви. Синій і блакитний – на позначення молодших класів, червоний, зелений, жовтий та бузковий відрізнятимуть кабінети старшокласників. Серед забарвлених елементів – двері та стіна під дошку.

 …так і зсередини.

 «Я дуже радію змінам. Подобається, як наша школа трансформується. Змінився її зовнішній вигляд. Упевнений, тут навчання буде легким і цікавим», – поділився дев’ятикласник Іван Тарасов. 

Останні ремонтні штрихи – в актовому залі. Сучасне покриття незабаром укладуть у спортзалі. Щойно «брудні роботи» будуть позаду, у класах установлять нові меблі та мультимедійне обладнання.

«Наша школа так змінюється, що подих перехоплює. Думаю, бажання ходити до неї буде ще сильнішим», – розказала чотирнадцятирічна Олена Манилова.

 …коридорів…

Після реконструкції школа стане доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі працюватимуть ресурсна кімната й медіатека.

На подвір’ї – новий асфальт. Підготували ґрунт для висадки дерев та квітів. Які саме насадження зеленітимуть навколо, вирішуватимуть педагоги.

Навколо закладу установили паркан.

 Триває благоустрій території.

Сісти за новенькі парти кортить майже 300 учням. Усі вони – мешканці мікрорайону Максимівка. Поки тривають ремонтні роботи, школярі навчаються в сусідніх закладах.

Крім 7-ї, Дніпропетровська ОДА реконструює в Марганці школу №9.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА реконструює у Дніпрі школу №126.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...