App Store Google Play

Повне перезавантаження: у Марганці завершують реконструкцію двоповерхової школи №7

15 Травня 15:00
Повне перезавантаження: у Марганці завершують реконструкцію двоповерхової школи №7

Реконструкція школи №7 Марганця, яка розпочалася наприкінці червня 2018-го, добігає кінця. Капітальне оновлення торкнулося кожного куточка навчального закладу. Комфортні умови мотивуватимуть навчатися краще, зізнаються учні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Школа, у якій кортить навчатися. Такий освітній простір створюємо в кожному куточку Дніпропетровської області. Наразі обласним коштом оновлюємо понад 30-ти шкіл. У навчальних закладах запроваджуємо сучасні технології. Окремий акцент – на енергоефективності та креативності», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

На стадії завершення осучаснення двоповерхової школи №7 у Марганці. Заклад звели ще в повоєнні роки. Понад 70 років поспіль проблеми тут не вирішувалися, а накопичувалися.

…вперше за 70 років…

«Школа була сірою й непривітною. За сім десятиріч тут все віджило своє: дах протікав, у вікна дуло, а через допотопну систему опалення у класах було прохолодно. Заклад потребував докорінного оновлення і, нарешті, ми дочекалися цього. Про стару будівлю нагадуватимуть хіба що стіни, усе інше буде новим», – акцентувала директорка школи Оксана Кузуб.

Реконструкцію закладу, яку розпочали влітку 2018-го, завершують. З того часу відбулося повне «перезавантаження» школи, кажуть підрядники. Вони перекрили дах, замінили опалення та комунікації. Фасад утеплили – наразі дофарбовують.

Якщо ззовні будівля пастельного кольору, то всередині превалюють яскраві барви. Синій і блакитний – на позначення молодших класів, червоний, зелений, жовтий та бузковий відрізнятимуть кабінети старшокласників. Серед забарвлених елементів – двері та стіна під дошку.

 …так і зсередини.

 «Я дуже радію змінам. Подобається, як наша школа трансформується. Змінився її зовнішній вигляд. Упевнений, тут навчання буде легким і цікавим», – поділився дев’ятикласник Іван Тарасов. 

Останні ремонтні штрихи – в актовому залі. Сучасне покриття незабаром укладуть у спортзалі. Щойно «брудні роботи» будуть позаду, у класах установлять нові меблі та мультимедійне обладнання.

«Наша школа так змінюється, що подих перехоплює. Думаю, бажання ходити до неї буде ще сильнішим», – розказала чотирнадцятирічна Олена Манилова.

 …коридорів…

Після реконструкції школа стане доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі працюватимуть ресурсна кімната й медіатека.

На подвір’ї – новий асфальт. Підготували ґрунт для висадки дерев та квітів. Які саме насадження зеленітимуть навколо, вирішуватимуть педагоги.

Навколо закладу установили паркан.

 Триває благоустрій території.

Сісти за новенькі парти кортить майже 300 учням. Усі вони – мешканці мікрорайону Максимівка. Поки тривають ремонтні роботи, школярі навчаються в сусідніх закладах.

Крім 7-ї, Дніпропетровська ОДА реконструює в Марганці школу №9.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА реконструює у Дніпрі школу №126.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...