App Store Google Play

На Січеславщині жителі заблокували підприємство, що влаштувало газову атаку

15 Травня 12:00
На Січеславщині жителі заблокували підприємство, що влаштувало газову атаку

На Січеславщині жителі заблокували підприємство, що влаштувало газову атаку. Від нестерпного смороду люди страждають вже вісім місяців, але звернення до правоохоронців та місцевої влади результату не дало. Тож містяни паралізували отруйне виробництво. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

У масках та з плакатами - під воротами отруйного виробництва. Жителі кажуть - терпіти трупний запах більше не можуть.

"Це трупна отрута, яка руйнує сполучні тканини. І від цього ми заживо гниємо", - зазначила одна з жительок міста.

Містяни гіллям і шинами заблокували усі входи та в’їзди на підприємство. Блокада триває цілодобово. Жителі влаштували ще й нічне чергування, але від їдкого смороду жодна барикада не рятує. Не рятують і закриті вікна у будинках, які поруч із підприємством.

Люди кажуть, що на заводі переробляють туші тварин із застосуванням хімічних речовин. Їм вдалося відзняти цех зсередини. Не лише повітря, а й воду отруює виробництво, впевнені люди. Стоки, начебто потрапляють у річку без очистки.

“Очі виїдає. Голова просто репається. Через каналізаційний люк, вони скидаються в ліс, попадають в річку Самоткань. Це пряма екологічна катастрофа”, – каже житель міста Олександр Прохоренко.

Виробництво розгорнуто на території колишнього хлібозаводу, новий власник торік здав його в аренду підприємцям з Китаю. Сто звернень та паперів до відповідальних органів, та за вісім місяців боротьби із газовою атакою жителям так і не вдалося припинити роботу цеху, який працює без дозволів.

"Відповідь надали нам усі інстанції. Вони не зайшли в правове поле державне, і зараз жодна із служб не може нічого зробити”, – пояснив заступник голови страйкового комітету жителів Костянтин Серневич.

У районній адміністрації вирішили припинити роботу підприємства, але підприємці не відреагували навіть коли їм вирішили відімкнути водопостачання та електрику. Добиватися закриття у суді тепер збирається мерія.

Кримінальне провадження вже розслідує поліція разом із прокуратурою. Жителі твердять, що не знімуть блокаду, допоки отруйне виробництво не забереться з міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...