App Store Google Play

Депутат-сепаратист хоче аби в Дніпрі знову з'явився проспект героїв міста Сталіна

15 Травня 08:30
Депутат-сепаратист хоче аби в Дніпрі знову з'явився проспект героїв міста Сталіна

Депутат Шевченківської районної у місті ради та прихильник ідей "руського миру" опоблоківець Антон Русанов збирається повернути в Дніпро проспект Героїв Сталінграду, який наразі носить ім'я Гетьмана Богдана Хмельницького. Відповідне звернення до міськради депутат зареєстрував у Єдиній системі місцевих петицій, повідомляє Дніпроград.

Слід зауважити, що Русанов не тільки хоче повернути на мапу Дніпра топонім з прізвищем ката українського народу Сталіна, а і називає місто "Дніпропетровськом" і використовує суто радянський наратив "Велика вітчизняна війна".

"Ми, жителі Дніпропетровська, шануємо пам'ять про подвиги наших предків. Одним з таких великих подвигів є перемога в Сталінградській битві. Це ключова битва не тільки Великої Вітчизняної Війни, а й усього періоду Другої Світової Війни. Вона тривала 200 днів і забрала понад мільйон життів громадян Радянського Союзу. Мужність і професіоналізм радянських військовослужбовців у Сталінградській битві, гідно оцінили в усьому світі. Вулиці на честь героїв Сталінградської битви є в Брюсселі, Парижі, Ніцці, Мілані та інших містах Європи", - аргументує свою позицію опоблоківець.

Відповідно, Антон Русанов вимагає у міської влади повернути проспекту Богдана Хмельницького назву "Героїв Сталінграду". Окрім цього, він хоче аби міські чиновники встановили імена померлих дніпрян, які брали участь у битві під Сталінградом та створили на їхню честь обеліск в одному з парків Дніпра.

У свій час проспект Героїв Сталінграду був перейменований згідно із декомуніацією, отже вимога опоблоківця є прямим порушенням чинного законодавства України.

Свою думку щодо ініціативи Русанова на своїй сторінці у Facebook висловив журналіст Олександр Курбатов. Зокрема, він звернув увагу на те, що районний депутат розповсюджує інформацію з ворожих ресурсів, чим підтримує пропаганду окупантів і сприяє росіянам.

"Ми можемо не довіряти інформації, що він пройшов підготовку у таборі бойовиків в Ростові-на-Дону. Тому давайте перевіримо, що він писав на своїй сторінці у мережі Вконтакті. А писав він багато. Я про всяк випадок зробив кілька скрінів. Там суцільні репости російських і сепаратиських ресурсів, тієї самої брудної і хворої антиукраїнської пропаганди, на кшталт розіп’ятих хлопчиків і знищених снігурів", - зауважив Курбатов.

Вочевидь, Антон Русанов на хвилі політичного хаосу в державі збирається відновити позиції "руського миру" й повернути комуністичні назви в Дніпро. Подібну ситуацію можна спостерігати і в інших містах України, де поступово починається процес "антидекомунізації".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...