App Store Google Play

В Адміністрації Президента нагородження підозрюваного в розтраті 93 мільйнів директора заводу назвали "технічною помилкою"

14 Травня 19:00
В Адміністрації Президента нагородження підозрюваного в розтраті 93 мільйнів директора заводу назвали "технічною помилкою"

В Адміністрації президента заявили, що президент Петро Порошенко не нагороджував орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора "Дніпропетровського стрілочного заводу" Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 мільйонів гривень "Укрзалізниці". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Українську правду.

"Повідомлення про нагородження цієї людини – це помилка. На сайт потрапила помилкова версія указу через технічний збій і помилку представників АП", - ззначив керівник прес-служби АП Андрій Жигулін.

За його словами, документалісти з АП дали не той проект указу.

"Це технічна помилка працівників адміністрації, які готували документ. Людини цієї у правильному указі немає", - запевнив Жигулін.

Він також пояснив, що орден Тараненку не вручали і ще навіть не підготували.

Раніше повідомлялося, що за неповні п'ять місяців 2019 року у здобутках генерального директора - голови правління Дніпропетровського стрілочного заводу Сергія Тараненка можна знайти: підозру в розкраданні державних коштів, арешт майна та одну з найвищих державних нагород.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...