App Store Google Play

Дніпрян запрошують на форум, присвячений досягненням України у сфері екології

14.05.2019 16:40
Дніпрян запрошують на форум, присвячений досягненням України у сфері екології

Вже третій рік дніпровські активісти організовують масштабний форум "Валить нельзя остаться", який присвячений тому, аби розповісти українцям про досягнення країни у різних сферах життя. Цього року було вирішено актуалізувати тематику форуму на екології та із залученням провідних експертів презентувати громадянам досягнення у цьому секторі за останні роки. Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції повідомили організатори заходу, передає Дніпроград.

Як зазначив громадський активіст Артем Романюков, цьогоріч екологію було обрано головною темою форуму у зв`язку із гострою політичною ситуацією в країні. На думку організаторів саме проблеми і досягення в сфері екології мають об'єднати усіх українців.

"Валить нельзя остаться" це щорічний захід, який проходить вже три роки поспіль. Через те, що цього року всі збожеволіли у зв`язку із виборами президента, ми вирішили обрати для форуму екологічну тематику як ту, що найбільше об'єднує суспільство", - зазачив Артем Романюков.

Розповісти про зміни у захисті навколишнього середовища, відновлення природних ресурсів та покращення екологічої ситуації загалом до Дніпра завітає Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, співачка, глобальний амбасадор відновлювальної енергії у світі Руслана Лижичко, заступниця міністра паливи та енергетики України Наталія Бойко тощо.

У свою чергу, член ініціативної групи Save Dnipro Ірина Черниш також розповіла, що до форуму долучаться і провідні громадські діячі, які боряться за збереження екології в Україні.

"Найкращі представники громадянського суспільства у сфері екології будуть розповідати чим цінні їхні досягення, чим люди зможуть вплинути на ситуацію із забрудненням навколишнього середвища тощо. Вони будуть надихати, вони будуть мотивувати, розповідати про певні труднощі, але що для нас важливо, цей захід об'єднає на своєму майданчику тих людей, які іноді не можуть знайти спільної мови між собою", - зауважила Ірина Черниш.

Форум розпочнеться 25 травня о 10:30 в приміщенні інформаційно-виставкового центру Mediaprostir (Парк Ракет, проспект Поля 2Д). 

Зареєструватися на захід можна на сайті форуму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...