App Store Google Play

Дніпрян запрошують на форум, присвячений досягненням України у сфері екології

14 Травня 16:40
Дніпрян запрошують на форум, присвячений досягненням України у сфері екології

Вже третій рік дніпровські активісти організовують масштабний форум "Валить нельзя остаться", який присвячений тому, аби розповісти українцям про досягнення країни у різних сферах життя. Цього року було вирішено актуалізувати тематику форуму на екології та із залученням провідних експертів презентувати громадянам досягнення у цьому секторі за останні роки. Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції повідомили організатори заходу, передає Дніпроград.

Як зазначив громадський активіст Артем Романюков, цьогоріч екологію було обрано головною темою форуму у зв`язку із гострою політичною ситуацією в країні. На думку організаторів саме проблеми і досягення в сфері екології мають об'єднати усіх українців.

"Валить нельзя остаться" це щорічний захід, який проходить вже три роки поспіль. Через те, що цього року всі збожеволіли у зв`язку із виборами президента, ми вирішили обрати для форуму екологічну тематику як ту, що найбільше об'єднує суспільство", - зазачив Артем Романюков.

Розповісти про зміни у захисті навколишнього середовища, відновлення природних ресурсів та покращення екологічої ситуації загалом до Дніпра завітає Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, співачка, глобальний амбасадор відновлювальної енергії у світі Руслана Лижичко, заступниця міністра паливи та енергетики України Наталія Бойко тощо.

У свою чергу, член ініціативної групи Save Dnipro Ірина Черниш також розповіла, що до форуму долучаться і провідні громадські діячі, які боряться за збереження екології в Україні.

"Найкращі представники громадянського суспільства у сфері екології будуть розповідати чим цінні їхні досягення, чим люди зможуть вплинути на ситуацію із забрудненням навколишнього середвища тощо. Вони будуть надихати, вони будуть мотивувати, розповідати про певні труднощі, але що для нас важливо, цей захід об'єднає на своєму майданчику тих людей, які іноді не можуть знайти спільної мови між собою", - зауважила Ірина Черниш.

Форум розпочнеться 25 травня о 10:30 в приміщенні інформаційно-виставкового центру Mediaprostir (Парк Ракет, проспект Поля 2Д). 

Зареєструватися на захід можна на сайті форуму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...